Naše paní Reynoldsová (E06) (epizoda)

Our Mrs. Reynolds

Sci-Fi / Dobrodružný / Drama

USA, 2002, 44 min

Tvůrci:

Joss Whedon

Joss Whedon

David Boyd

Greg Edmonson

Komentáře uživatelů k epizodě (6)

Fantasticky zábavný, dokonale našlapaný a šibalsky erotický díl, který přichází po dvou asi nejslabších epizodách vůbec. Pokud nejste fanoušky sci-fi nebo westernů, a přesto se vám povedlo prokousat až sem, vězte, že tohle je zlomový díl, po němž následují hned čtyři další pětihvězdičkové epizody. Od Our Mrs. Reynolds až po War Stories je Firefly jedním z nejlepších seriálů, jaké jsem kdy viděl. Ovšem ani zbývající díly nejsou špatné. A to nemluvím o výborném celovečerním filmu, který to celé uzavírá. (Ten si rozhodně nechte až na konec.) Jestli jste s Firefly dosud váhali, jděte do toho. A když vám první epizody moc nesednou, vytrvejte (a klidně přitom přeskočte díly č. 4 a 5; vždycky se k nim pak můžete vrátit). Vsadím se, že nebudete litovat.(4.4.2017)

Já už nemůžu :-)) ... pomoooc, nemůžu se přestat chechtat :-)) Nejdřív mě málem položil Jayne s Věrou, jenomže kam se hrabe jeho neúspěšný výměnný obchod s úplným závěrem této epizody, hahaha :-))) Achmůjbože, jsem totálně na hadry :-)))(6.5.2017)

Dokonale roztomilé. :D(16.1.2017)

Saffron je naprosto perfektní. A Book? Budete se smažit ve speciálním oddělení pekla vyhrazeném pro pedofily a lidi, kteří mluví v kině.(25.8.2016)

Nejlepší epizoda z celého seriálu :D(9.10.2016)

Čím ďalej, lepšie a lepšie.(7.1.2017)