Naše paní Reynoldsová (E06) (epizoda)

Our Mrs. Reynolds

Joss Whedon

David Boyd

Greg Edmonson

Scénografie:

David A. Koneff (set dekoratér)

Komentáře uživatelů k epizodě (8)

Fantasticky zábavný, dokonale našlapaný a šibalsky erotický díl, který přichází po dvou asi nejslabších epizodách vůbec. Pokud nejste fanoušky sci-fi nebo westernů, a přesto se vám povedlo prokousat až sem, vězte, že tohle je zlomový díl, po němž následují hned čtyři další pětihvězdičkové epizody. Od Our Mrs. Reynolds až po War Stories je Firefly jedním z nejlepších seriálů, jaké jsem kdy viděl. Ovšem ani zbývající díly nejsou špatné. A to nemluvím o výborném celovečerním filmu, který to celé uzavírá. (Ten si rozhodně nechte až na konec.) Jestli jste s Firefly dosud váhali, jděte do toho. A když vám první epizody moc nesednou, vytrvejte (a klidně přitom přeskočte díly č. 4 a 5; vždycky se k nim pak můžete vrátit). Vsadím se, že nebudete litovat.(4.4.2017)

Já už nemůžu :-)) ... pomoooc, nemůžu se přestat chechtat :-)) Nejdřív mě málem položil Jayne s Věrou, jenomže kam se hrabe jeho neúspěšný výměnný obchod s úplným závěrem této epizody, hahaha :-))) Achmůjbože, jsem totálně na hadry :-)))(6.5.2017)

"Máš velké přednosti, ale já si tě nevzal." "Já věřím, že vzal. Minulou noc." "Ehm, Jayne, jak moc jsem byl minulou noc opilý?" "Nevim, byl jsem vožralej." .... Kdo by to byl řekl, ale počátky Pařby ve Vegas (Hangover) a ostatních komedií s podobným námětem pocházejí odsud. Pokud jste u prvních rozpačitých epizod pochybovali o tom, jestli je tento seriál pro vás to pravé ořechové, od této špičkové epizody vaše pochyby zcela mizí, poněvadž Firefly až do samotného závěru ani zdaleka nepoleví ve své osobité originalitě, žánrové jedinečnosti a bezchybné komičnosti. Špica!(16.4.2019)

Správny hlúpy zamilovaný ženatý vesmírny kovboj, pastier dobytka a čarodejníc.(12.4.2020)

Dokonale roztomilé. :D(16.1.2017)

Saffron je naprosto perfektní. A Book? Budete se smažit ve speciálním oddělení pekla vyhrazeném pro pedofily a lidi, kteří mluví v kině.(25.8.2016)

Čím ďalej, lepšie a lepšie.(7.1.2017)

Nejlepší epizoda z celého seriálu :D(9.10.2016)