Objekty ve vesmíru (E14) (epizoda)

Objects in Space

Sci-Fi / Dobrodružný / Drama

USA, 2002, 44 min

Tvůrci:

Joss Whedon

Joss Whedon

David Boyd

Komentáře uživatelů k epizodě (3)

Cítím zradu, že Whedonovi někdo nakázal skončit s tak výjimečně přitažlivým seriálem a nechat všechno neukončené.(9.5.2017)

"Telepatka? To zní jako nějaká sci-fi." "Žijeme ve vesmírné lodi, drahý." ... Skvělý (avšak bohužel donucený) závěr, jenž zahrál na city, přestože po úplném závěru ve vás (jak může být pro někoho vidno) kypí značný pocit neúplnosti a nenasycenosti - jelikož nadále bažíte po dalších dobrodružstvích této sympatické party z vesmírné lodi Serenity, jejichž dosavadní eskapády jste doslova zhltly na posezení. Tento kult s monstrózně velkým K si svůj brzký aušlus fakticky nezasloužil. Aneb ať se za utnutí této legendy Foxové smaží navěky v pekle! Já se mohu pouze na znamení respektu vůči Jossu Whedonovi klanět a zulíbat mu jeho pleš.(16.4.2019)

Ty úvody od Primy jsou fakt jeden z nejdebilnějších nápadů, jaké ta televize má. Nejenže vyzrazují děj, ony i znějí stupidně. "River se cítí jiná." River je jiná. ---- Perfektní poslední díl useknutého seriálu. Teď se těším na Serenity.(6.5.2017)