Harry a Hendersonovi

• USA Harry and the Hendersons (více)
všechny plakáty
Komedie / Rodinný
USA, (1991–1993), 26 h 24 min (Minutáž: 22 min)

Kamera:

Robert Caramico

Bruce Davison, Molly Cheek, Zachary Bostrom, Carol-Ann Merrill, Patrick Pinney, Noah Blake, Kevin Peter Hall, David Coburn, Mercedes McNab, Courtney Peldon (více)

Série(3) / Epizody(72)

Seriál sa odohráva v dome obývanom na prvý pohľad obyčajnou americkou rodinou. Prvý dojem však môže klamať, keďže v skutočnosti spolu s rodinkou v dome obklopenom horskou prírodou žije nezvyčajný hosť menom Harry, ktorý obyčajného človeka pripomína len veľmi málo. Svojou šikovnosťou slona v porceláne, neschopnosťou ľudskej reči, chlpatou obrovitou postavou a dobrým srdcom dostáva do vtipných situácií  nielen seba, ale aj celú rodinu Hendersonovcov. (Patrik200s)

Beri

Najťažšiu robotu v tomto seriále mal ten chlap čo spúšťal umelý smiech, kiež by som mal takú predstavivosť.:) ()

helrohir

Božééé, ako som ja len neznášal tento úplne nevtipný seriál. Scenáristi boli asi rovnaký živočíšny druh ako Harry. Jednu hviedu dávam za dosť dobrú masku. ()

Unterschleif odpad!

Nedostatok humoru sa tvorcovia snažili vyvážiť nadmierou klišé. Okrem toho tu už jeden seriál s rodinou ukrývajúcou vo svojom dome chlpatú obludu bol... ()

Eeve

Mňa to ako decko veľmi bavilo, čo mám povedať :) teraz by sa to už iste neuživilo, čo je škoda, taká nenútená, rodinná, jednoduchá zábava už poväčšine ľudí nudí, keďže sme čoraz náročnejší. Ale nás to príjemne po večeroch pobavilo :) ()

Vlad

Ako dieta som to sice pozeraval rad, ale dufam, ze tvorcovia to aj takto infantilne-rodinne mierili. Pretoze zdravy dospely jedinec by nemal vydrzat divat sa na taketo nieco dlhsie ako 10 min. ()