• ScreamJay

....a tak dobře to začalo, opradu začátek nad očekávání. Jak po stránce efektové, nápadové tak i po té u komedií nezanedbatelné humorné. Instalace penisu, jenž nebyl mimozemšťanům dopřán, jeho následné bručení před oním rituálem a nebo dokonce posílání údržbářů aby jej seřídili, to všechno je celkem vtipné. Jenže tak po prvních 20 minut. Pak ovšem příběh a jeho vtipnost odumírá stejně, jako chuť na onen akt s přibývajícím věkem. Na konci si sice děj zobne viagru a ještě trochu pookřeje, ale na vtipnosti už příliš nepřidá. Ben Kingsley v roli vůdce mimozemšťanů exceluje akorát splachováním sama sebe na letadlových záchodcích, John Goodman spíše jen přehrává nežli nějak víc hraje a samotný Garry Shadling více a více připomíná křížalu. Ta sice má chuť jablka, ze kterého je, ale okorává víc a víc jako celý děj. Takže této zprvu zábavně origánální, posléze mírně uvadající a ke konci už spíše uhnivající komedii dávám dvě hvězdičky. Ale pokud vám těch dvacet minut pro pobavení stačí, nechť račte zřít.(29.6.2004)

Ostatní užívatelia si tento film asi pozerali v sprievode rodičov lebo inak si neviem vysvetliť také nízke hodnotenie. No teraz k môjmu názoru - scenáristi, režisér a Garry Shandling tu vycucali potenciál sci-fi komédie do sucha PLUS zanietený "detektív" Goodman na stope mimozemštana. Netreba sa veľmi rozpisovať, treba len mrknúť na torrenty, stiahnuť titulky a pozrieť si to.(11.7.2009)

• Terva

Současný rod chce ovládnout celý Vesmír....... Pane Bože, co to je?! Celé se to vymyká původnímu úvodnímu oznámení o vyspělosti. Takhle si tvůrci představují inteligentní bytosti? Přece nemůžou býti tak stupidní. Mě to nebavilo ani jako komedie. Jak já se těšil na film o mimozemšťanech a nakonec jsem se šíleně nudil. To mi hlava nebrala. CITÁT - Můžu do vás strčit penis?........(6.10.2014)

Hlavní hrdina asi titul sympaťák roku nevyhraje, ale oproti mym očekávánim jde o sympatickou a lehce bláznivou scifi komedii. Je otázkou, zda jde opravdu o scifi (pokud si odmyslíme bzučící rozkrok), protože se scénáristům podařilo úspěšně poukázat na skutečnost, že si chlapi o ženskejch při vzájemný komunikaci (popř. naopak) často myslej, že ten druhej musí být z jiný planety :D A mně těch pár zkarikovanejch problémů v komunikaci mezi chlapama a ženskýma postačilo k tomu, abych se o volnej večer jednorázově zabavil.(2.4.2013)

• Malarkey

To, že má tahle komedie dost specifickej humor, jsem pochopil hned na začátku filmu. Jenže na to, že mi sprostej humor nevadí, mi tenhle prostě neseděl. U Klubu sráčů nebo u španělskýho Bouřliváka tak nějak počítám s tím, že když vidím ty herecký zvěrstva, nic kloudnějšího ani čekat nemůžu. Jenže tady je to jako kdybyste v parku potkali solidně vypadajícího týpka v saku od Armaniho, kterej by Vás naprosto v klidu oslovil a pak by na Vás vytasil všechno, co by měl. Taky by Vám to nepřišlo vtipný.(19.10.2015)

• - Natáčení probíhalo v Arizoně, Nevadě a Kalifornii. (Terva)

• - Úvodní logo společnosti Columbia a jejich "žena nesoucí pochodeň" byla ve filmu upravena do podoby Annette Bening, která zde hraje hlavní roli. (Terva)