• Malarkey
  **

  To, že má tahle komedie dost specifickej humor, jsem pochopil hned na začátku filmu. Jenže na to, že mi sprostej humor nevadí, mi tenhle prostě neseděl. U Klubu sráčů nebo u španělskýho Bouřliváka tak nějak počítám s tím, že když vidím ty herecký zvěrstva, nic kloudnějšího ani čekat nemůžu. Jenže tady je to jako kdybyste v parku potkali solidně vypadajícího týpka v saku od Armaniho, kterej by Vás naprosto v klidu oslovil a pak by na Vás vytasil všechno, co by měl. Taky by Vám to nepřišlo vtipný.(19.10.2015)

 • Morholt
  ****

  Téma naznačovalo, že se bude jednat o další přisprostlou komedii, ale na druhou stranu Nichols dával určitou naději, že tomu tak nebude. A nebylo. Samozřejmě sexuálním narážkám se tu člověk nevyhne, ale ty jsou tu spíš z povinnosti. V zásadě je to klasická báchorka o zamilovaném ufounovi, vyprávěná s lehkostí a nadhledem. Co se vyloženě vtipných momentů týče, tak těch se tu moc nenajde, ale tohle je přesně ten typ filmu, ze kterého čiší pohoda. I díky tomu mi bylo úplně jedno, že průběh je od začátku daný. Herecky úplně v pohodě a i když byl Shandling všechno možné, jen ne typ svůdce, tady mi seděl dokonale. 70%(15.3.2018)

 • ScreamJay
  **

  ....a tak dobře to začalo, opradu začátek nad očekávání. Jak po stránce efektové, nápadové tak i po té u komedií nezanedbatelné humorné. Instalace penisu, jenž nebyl mimozemšťanům dopřán, jeho následné bručení před oním rituálem a nebo dokonce posílání údržbářů aby jej seřídili, to všechno je celkem vtipné. Jenže tak po prvních 20 minut. Pak ovšem příběh a jeho vtipnost odumírá stejně, jako chuť na onen akt s přibývajícím věkem. Na konci si sice děj zobne viagru a ještě trochu pookřeje, ale na vtipnosti už příliš nepřidá. Ben Kingsley v roli vůdce mimozemšťanů exceluje akorát splachováním sama sebe na letadlových záchodcích, John Goodman spíše jen přehrává nežli nějak víc hraje a samotný Garry Shadling více a více připomíná křížalu. Ta sice má chuť jablka, ze kterého je, ale okorává víc a víc jako celý děj. Takže této zprvu zábavně origánální, posléze mírně uvadající a ke konci už spíše uhnivající komedii dávám dvě hvězdičky. Ale pokud vám těch dvacet minut pro pobavení stačí, nechť račte zřít.(29.6.2004)

 • 207
  ****

  Ostatní užívatelia si tento film asi pozerali v sprievode rodičov lebo inak si neviem vysvetliť také nízke hodnotenie. No teraz k môjmu názoru - scenáristi, režisér a Garry Shandling tu vycucali potenciál sci-fi komédie do sucha PLUS zanietený "detektív" Goodman na stope mimozemštana. Netreba sa veľmi rozpisovať, treba len mrknúť na torrenty, stiahnuť titulky a pozrieť si to.(11.7.2009)

 • Kingjiri
  ***

  Hlavní hrdina asi titul sympaťák roku nevyhraje, ale oproti mym očekávánim jde o sympatickou a lehce bláznivou scifi komedii. Je otázkou, zda jde opravdu o scifi (pokud si odmyslíme bzučící rozkrok), protože se scénáristům podařilo úspěšně poukázat na skutečnost, že si chlapi o ženskejch při vzájemný komunikaci (popř. naopak) často myslej, že ten druhej musí být z jiný planety :D A mně těch pár zkarikovanejch problémů v komunikaci mezi chlapama a ženskýma postačilo k tomu, abych se o volnej večer jednorázově zabavil.(2.4.2013)

 • - Úvodní logo společnosti Columbia a jejich "žena nesoucí pochodeň" byla ve filmu upravena do podoby Annette Bening, která zde hraje hlavní roli. (Terva)

 • - Natáčení probíhalo v Arizoně, Nevadě a Kalifornii. (Terva)