Trailer

BOURQUE

Ľahká a nenáročná komédia s jasným príbehom bez akýchkoľvek prekvapení. Film ako aj chovanie a správanie hlavných postáv (ale aj tých vedľajších) nie je potrebné brať vážne. Je to komédia, kde tvorcovia filmom nemali žiadne dlhodobé ciele. Problém je však tom, že tu nie je ani jedna scéna (alebo hláška), na ktorú by sme spomínali dlhšie. P.S.: Keď u Plus One som dal „2-“, tak v tomto prípade to bude „2+“. Osobné hodnotenie: 69% (**) ()

silentname

"The Wedding Year" podľa mňa vo svojom žánri funguje. Ako komédia ma to pobavilo. Je to originálne? Nie. Má to kreatívne postavy a zaujímavé momentky? Nie. No ak chcete vidieť niečo jednoduché na víkendové poobedie, tak to celkom dobre funguje. Podľa mňa. Myslím si, že Sarah Hyland a Tyler James Williams majú medzi sebou dobrú chémiu. A okrem toho je Sarah Hyland ako Mara veľmi vtipná. Humor v jej podaní nejakým spôsobom funguje. Možno vďaka tomu, že je mi sympatická, no dokáže urobiť z niečoho skutočne maximálnu pohromu. Jej hlášky ma skutočne párkrát poriadne pobavili. Je však niečo, čo by film vyslovene vyzdvihovalo? Popravde nie. Je to veľmi jednoduchý film, ktorý ide presne podľa nalinajkovanej trasy. Ale niekedy mi to stačí. Najmä ak sa zasmejem. Preto nebudem tento koment ani nejako viac rozvádzať. Jednoduchý koment pre jednoduchý film. Hodnotenie: B- ()