Shane MacGowan - That Woman's Got Me Drinking

(hudební videoklip)
všechny plakáty
Krátkometrážní / Hudební
USA, 1994, 3:23 min

Spevák Shane McGowan si v klipe ku skladbe "That Woman's Got Me Drinking" zahral barmana a jeho dlhoročný kamarát americký herec Johnny Depp stvárnil mladíka sklamaného láskou, ktorý zalieva svoj žiaľ alkoholom. Johnny Depp je zároveň i režisérom tohto videoklipu. (MM_Ramone)

MM_Ramone

Shane MacGowan je predovšetkým známy ako spevák celtic folk punkovej hudobnej skupiny The Pogues. Na svojom konte má však aj dva štúdiové sólové albumy. Prvý z nich vyšiel v roku 1994 pod značkou vydavateľstva ZTT Records. Nesie názov "The Snake". V poradí druhá skladba z tohto jeho debutového sólo albumu sa volá "That Woman's Got Me Drinking". Ku tomuto songu bol vyprodukovaný aj oficiálny videoklip. Shane McGowan si v ňom zahral barmana a jeho dlhoročný kamarát americký herec Johnny Depp stvárnil mladíka sklamaného láskou, ktorý zalieva svoj žiaľ alkoholom. Zaujímavé je aj to, že Johnny Depp je zároveň i režisérom tohto, podľa mňa hodne podareného, smutne zábavného videoklipu. Je to veľmi dobre natočené. Klipová spolupráca Shane MacGowana a Johnnyho Deppa si zaslúži minimálne štyri hviezdičky. **** ()