• Nový Zéland

• Austrálie

Komedie

USA / Velká Británie, 2019, 91 min

Srdcom natočená vec, hlavne pre staršiu generáciu (napriek tomu však má s čím osloviť aj tú mladšiu). Nestarnúca D. Keaton a J. Weaver tvorí dobrú dvojicu, ich spoločné scény sú vydarené. Posily na vedľajšej fronte sú taktiež dobré – decentne dopĺňajú príbeh. Na konci nechýba parádne predstavenie nestarnúcich roztleskávačiek. V celom príbehu je až príliš cítiť „USA-feeling“, ale aj tak je to pomerne dobre pozerateľný snímok. P.S.: Štipľavé poznámky starých paní na mladší kolegyne nemá chybu. Osobné hodnotenie: 72% (***) (12.1.2020)

• Lokutus

Pouze za dvě celkem vtipný výměny Jacki Weaver vs. mladý rozhopsávačky - tím veškerá "komedie" končí a zbývá jen Diane Keaton dosahující dalšího levelu nesnesitelnosti a debilního přehrávání.(29.7.2019)

• Arsenal83

Netflix posunul ďalšie hranice a gerontofili robia od radosti mexické vlny. Ono roztliaskavčaky s vekovým priemerom cez 70 rokov, to je už iné požužlání. Prekvapujúco aj takýto námet má zaujímavé vtipné momenty a pomedzi tie nabobptnalé vrásky pustia občasne aj dobrú hudbu(15.7.2019)

You were dying yesterday and you are going to be dying next week. And in the meantime you should be dancing your ass off. Isn’t it what is this all about? Pokud si ze sebe nedokážeš udělat srandu, pokud nedokážeš přijmout kritiku, pokud nedokážeš bojovat za poslední zbytek vzduchu v tvých plicích, nežiješ. Je lepší umřít šťastně než žít nešťastně. O tom ten zvláštní lidský cyklus je. Ty krásné, odvážné 18 + 50 ženy tancovaly celým svým tělem, celou svou duší, a především celým svým srdcem. Cheer and dance. For Martha.(28.2.2020)

Původně jsem chtěla dát hvězdičky dvě, ale nakonec jsme zvýšila. Potřebovala jsem se podívat na nějakou oddechovou komedii a Poms je přesně něco takového. Navíc mám ráda Diane Keaton, takže i to mě přesvědčilo, abych se na to podívala. Typicky americký film, který cílí hlavně na starší divačky, ale i mladí si tam něco najdou. Místy se zasmějete, ale i když je Diane skvělá, tak musím říct, že jí hodně zastínila postava Jacki Weaver, opravdu úžasně zahrané.(8.5.2020)