Valerie 23 (S01E02) (epizoda)

 • Kanada

  Valerie 23

 • USA

  Valerie 23

Mysteriózní / Horor / Sci-Fi / Fantasy / Drama / Thriller

Kanada / USA, 1995, 45 min

Režie:

Timothy Bond

Kamera:

Philip Linzey

Scénografie:

Brent Thomas
(další profese)
 • rainbof
  ****

  Americká verze Československého filmu Babičky dobíjejte přesně.(31.3.2018)

 • maoc
  ****

  Velmi dobré, možná i lepší než Sandkings. Sevřené, plné myšlenek, stále aktuální (2017), snad jen trochu moc jednoduché až schématické, nepřekvapivé, navíc s dvěma hrstmi (zbytečné) romantiky, ale dobré. Prostě dobré. Jak rozpoznat život? Bojí se smrti. Bude se Valerie 23 bát smrti?(4.7.2017)

 • kkomtu
  ***

  Celkem dobré, ale nemůžu si pomoci že je to hodně nerealistické + vzhledem k tomu co je, tak TA VALERIE JE ALE DOBREJ TERMINÁTOR... xD(6.7.2017)

 • Anderton
  ****

  Tak tu to súdruhovia z kyberspoločnosti nejako nedomysleli. Ale to tak býva, keď robota- ženu navrhuje tím zložený prevažne z mužov. Že jej naprogramujeme aj city? No veď to bude dokonalá žena... pokusný králik sa ale našiel vnútri firmy a príliš veľa dôvodov na skákanie z toho nemal... to je fór, chlapík bol na vozíku. Tématika humanoidného robota je tu s nami v žánri už veľmi dlho, nikdy sa nevyčerpá a aj tvorcovia OL prišli s niekoľkými zaujímavými postrehmi. Tie roky už ale na spracovaní dnes cítiť...(22.8.2018)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace