Pokrevní bratři (S01E03) (epizoda)

 • Kanada

  Blood Brothers

 • USA

  Blood Brothers

Mysteriózní / Horor / Sci-Fi / Fantasy / Drama / Thriller

Kanada / USA, 1995, 45 min

Režie:

Tibor Takács

Kamera:

Philip Linzey

Hudba:

Fred Mollin

Střih:

Ron Yoshida

Scénografie:

Brent Thomas
(další profese)
 • Anderton
  *****

  Tak mňa tento nepredvídateľný dej zaujal ešte viac ako celovečerná prvá epizóda celého seriálu. Čo by ľudstvo robilo, ak by vynašlo všeliek a ten by mu dokonca dovolil žiť omnoho dlhšie? Toto ale nebude tá najdôležitejšia otázka, položená v neustálymi zvratmi popretkávenej trištvrtehodinke. Veci sa budú stále viac a viac komplikovať a postavy budú na ne musieť okamžite reagovať. No a záver je myslím vymyslený geniálne. Len škoda toho prestarnutého vizuálu, ale ten už treba brať ako súčasť hry.(28.8.2018)

 • maoc
  ***

  Tohle už bylo trošku slabší, hlavně si občas dala logika voraz, ale nebylo to špatné a vědecká omáčka byla pro skorolaika dostatečně uvěřitelná, takže proč ne. Jen hlavní postava kdyby nebyla tak šíleně ošklivej plešatej obejda, na kterýho dost nevěrohodně letí docela pěkná čtyřicítka, tak bych to celé bral asi lépe. Dobro x zisk, dobro x páchání dobra x zlo, docela myšlenkově hutné.(4.7.2017)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace