Hlas rozumu (S01E21) (epizoda)

 • Kanada

  The Voice of Reason

 • USA

  The Voice of Reason

Mysteriózní / Horor / Sci-Fi / Fantasy / Drama / Thriller

Kanada / USA, 1995, 45 min

Režie:

Neill Fearnley

Kamera:

Philip Linzey

Střih:

Ron Yoshida

Kostýmy:

Stephanie Nolin
(další profese)
 • kkomtu
  *****

  Ano... je to "stříhák", ale musím se přiznat, že mě bavil stejně jako každá jiná epizoda tohoto seriálu.... celou dobu mě zajímalo jestli se mu podaří radu přesvědčit a s čím příjde dál...+ TEN KONEC...!!! když tuhle epizodu porovnám s S06E21 a S06E22., tak tahle je jasně lepší...(6.8.2017)

 • maoc
  ***

  Retro několika epizod seriálu, což je jako osvěžení fajn. Navíc se jako červená nit linula nástavba téměř jako ze soudní síně - přistoupí porota na argumenty nebo ne? No a konec, to bylo velmi dobré - jako správné a odvážné rozhodnutí jednoho může přinést obrovské dobro (epizoda Cesta domů), může chybné, byť odvážné rozhodnutí jiného přinést mnoho zmaru. ... a navíc, bylo super vidět se znovu olizovat Allisu Milano. ;-)(27.1.2019)

 • SmoldaMara
  *****

  Líbilo se mi jak zajímavě sestavili rekapitulaci celé série, tak aby to mělo nějaký smysl.(8.5.2017)

 • Dan9K
  ****

  Jo je to jen střihák, ale v tomto typu seriálu, kdy je každá epizoda o něčem jiném, je takový střihák dost důležitý. Navíc super závěr, přesně ve stylu tohoto seriálu.(31.7.2017)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace