Krajní meze - Série 3 (1997) (série)

Zjevení Becky Paulsonové (S03E15)

(epizoda)
  • Kanada The Revelations of 'Becka Paulson (více)
Mysteriózní / Horor / Sci-Fi / Fantasy / Drama / Thriller
Kanada / USA, 1997, 45 min

Becka Paulsonová, hloupá a manželem podváděná a ponižovaná žena v domácnosti, si vlastní nešikovností přivodí zranění hlavy. Po úrazu se jí prudce zvýší inteligence, ale také začne mít vidiny a slýchat hlasy. Vedena radami, které dostává od obživlého obrázku, se pokouší vymanit z podřízenosti vůči svému muži. (k109)

maoc

Kdyby to mělo lepší závěr, tak bych dal plnou palbu. Ale konce panu Štěpánu Královi nikdy moc nešly, takže věřím, že tvůrci jen vyšívali podle předlohy. Ta česky naneštěstí nevyšla. Celkově je to ale skvělý díl s pár tísnivými scénami, dobrou atmosférou emerického vidlákova a emerického myšlení a lajfstajlu, víme? Jen k představitelům hlavních rolí mám výhrady. Becky hraje dost pěkná milfka Catherine O'Hara (Sám doma) a ani její pajdavý manžílek není ve skutečnosti ten správný looser pracující na poště. Vsadím se, že King je napsal o dost realističtěji. O to víc by vynikla změna, kterou Becky prošla. A o to vtipnější by byl konec a sexuální scény. Samozřejmě se na ně lépe kouká, ale věřit se tomu moc nedá. *** Vtipné je cameo režiséra dílu jako hezouna na fotce. ()