For Cryin' Out Loud (S02E08) (epizoda)

Horor / Fantasy / Komedie / Thriller / Povídkový

Tim Suhrstedt

Michel Rubini

William Teitler

Andrew London

Komentáře uživatelů k epizodě (1)

(22.5.1990) Důkazem, že Tales se nedotkla žádná cenzura, je mimo jiné i jadrná mluva v mnoha epizodách. Sám sebe hrající rocker Iggy Pop, v zákulisí jehož vystoupení se téměř celý díl odehrává, tu má asi dvacetivteřinový proslov, kde slovo „fuck" padne v různých modifikacích celkem desetkrát. Krom „otce punku" zde uvidíme i Katey Sagal (Ženatý se závazky, Zákon gangu) a Crypt Keepera v blond paruce, vyluzujícího pazvuky na elektrickou kytaru. Hlavní antihrdina, promotér Marty Slash, chce ukrást milion dolarů, který rockeři vydělali na záchranu amazonských pralesů. V tu chvíli se však ozve někdo, koho v nejmenším neočekával: jeho vlastní svědomí. Největším kladem této rock 'n' rollové epizody (režírované Jeffrey Pricem, scénáristou oskarové Falešné hry s králíkem Rogerem) je právě to, že je rock 'n' rollová... Tedy alespoň pro mě to klad určitě je. A taková vražda kytarou Petea Townshenda má nakonec taky něco do sebe. Jinak je ovšem For Cryin' Out Loud blbůstka, která nerockery potěší snad jen úvodní montypythonovskou scénou s odsouzencem, nedočkavě se hrnoucím do elektrického křesla.(16.5.2018)