Connie, uměleckým jménem Sulturna, je manželkou ředitele cirkusu, v němž vystupují například srostlá dvojčata, bezruký muž či spousta liliputánů. Její dovedností je číst myšlenky, což by chtěl umět i její velice agresivní manžel. Jednoho dne se mu to přece podaří, a tak začne číst Connieniny myšlenky. (zdeny99)

MM_Ramone

"Príbehy zo záhrobia" (Tales from the Crypt) je americký televízny projekt, ktorý bol primárne zameraný na horrorových fanúšikov. Stala sa z toho svojim spôsobom kultová záležitosť. V priebehu rokov 1989 až 1996 bolo vyprodukovaných sedem sérií, ktoré dohromady obsahujú deväťdesiat tri samostatných dielov. V poradí štvrtá epizóda z piatej série nesie názov "Food for Thought" (Duševná strava). V roku 1993 ju natočil režisér Rodman Flender. Príbeh o jasnovidcovi, ktorý stratil hlavu kvôli krásnej žene sa odohráva v bizarnom cirkuse. Obludárium plné liliputov, nechýba fúzatá dáma, siamské dvojčatá, fakír a gorila. Celému tomu šéfuje prísny, argesívny principál, ktorý chce mať rovnaké jasnovidecké schopnosti ako jeho manželka Connie. Chce preniknúť do jej myšlienok. *** ()

zdeny99

Tahle epizoda mi připomíná legendární horor ZRŮDY z roku 1932 a krátkometrážní snímek THE BUTTERFLY CIRCUS z roku 2009 tím, že se taktéž odehrává v bizarním cirkuse. Jsou tu srostlá dvojčata, bezruký muž, hodně liliputánů a především jeden hodně pomalovanej ředitel a jeho manželka, která čte myšlenky. Samotný příběh není tak zajímavý, ovšem vizuální pojetí je famózní. Ta bizarnost cirkusu je úchvatná. [7. hodnocení, 1. komentář, -%] ()