Příběhy ze záhrobí - Série 7 (série)

Horor / Fantasy / Komedie / Thriller / Povídkový

USA, 1996, 5 h 33 min (Minutáž: 24–28 min)

Tvůrci:

Steven Dodd

John Kassir, Bob Hoskins, Natasha Richardson, Greg Wise, Leslie Phillips, James Saxon, Emma Samms, Kerry Fox, Julie Cox, Michael Denison, Dulcie Gray, Peter Waddington, Molly Weir, Roger Brierley, Francesca Annis, Christopher Cazenove, Elizabeth Spriggs, Patrick Barlow, Martin Kemp, Nickolas Grace, Nick Reding, Roy Dotrice, Murray McArthur, Elizabeth McGovern, James Wilby, Ronan Vibert, Peter Guinness, Ewan McGregor, Jane Horrocks, Colin Salmon, John Salthouse, Steve Coogan, Julia Sawalha, Serena Gordon, Matthew Scurfield, James Frain, Siobhan Flynn, Jonathan Firth, Roger Ashton-Griffiths, Ute Lemper, Daniel Craig, Gayle Hunnicutt, Denis Lawson, Paul Freeman, Anthony Andrews, Imelda Staunton, Anna Friel, Finty Williams, Pip Torrens, Eddie Izzard, Ciarán Hinds, Alun Armstrong, John Benfield, Ashley Artus, Robert Lindsay, Gretchen Palmer, Richard Johnson, Phil Davis, David Gant, Bobcat Goldthwait, Brad Garrett, Corey Burton, Jim Cummings

Gilbert Adler

Scénografie:

Peter Mullins

Kostýmy:

June Nevin

Komentáře uživatelů k sérii (1)

Úžasné strašidelné povídky, které díky krátké stopáži (cca 20 minut) mají vysoké tempo a celou dobu udrží diváka v napětí. Jsou geniálně vymyšlený, vždy s nečekaným koncem, něco jako náš DRÁKULŮV ŠVAGR. Každý díl uvádí prohnilá, zato velice zábavná kostra, která se mi moc líbí. [15. hodnocení, 1. komentář, 77%](15.4.2020)