Příběhy ze záhrobí - Série 2

(série)
Horor / Fantasy / Komedie / Thriller / Povídkový
USA, 1990, 7 h 57 min (Minutáž: 21–29 min)

Tvůrci:

Steven Dodd

John Kassir, Ted Grossman, Demi Moore, Jeffrey Tambor, Natalia Nogulich, Troy Evans, Kate Hodge, Earl Boen, William Hickey, Rick Rossovich, Kelly Preston (více)

Epizody(18)

Mr.Apache

Osmnáct kousků, z nichž minimálně sedm představuje vrcholnou horrorově-komediální kvalitu, a zbytek se ve stejné oblasti pohybuje někde kolem solidního průměru, je mi zatěžko hodnotit jinak než plným počtem hvězdiček. Epizody Dead Right a Television Terror pak jako absolutní tutovky doporučuji všem divákům, kteří neradi riskují, a proto upřednostňují sázky na jistotu. ()

MM_Ramone

Titul "Príbehy zo záhrobia" (Tales from the Crypt) je americký televízny projekt, ktorý bol primárne zameraný na horrorových fanúšikov a divákov, ktorí majú radi napätie, strach, krv a teror. So sebe vlastným cynickým humorom to uvádzal desivý strážca krypty (Crypt Keeper). Stala sa z toho svojim spôsobom kultová záležitosť. V priebehu rokov 1989 až 1996 bolo vyprodukovaných sedem sérií, ktoré dohromady obsahujú deväťdesiat tri samostatných epizód. Na tomto projekte sa podieľalo mnoho skúsených režisérov, scenáristov a známych hereckých osobností. Tento seriál sa stal jednou z vlajkových lodí televízneho káblového kanálu HBO (Home Box Office). V poradí druhá séria bola natočená v roku 1990. Pozostáva z osemnástich častí. **** ()

Trevor

Séria s mnohými vydarenými príbehmi ktorú sa mi podarilo pozrieť celú iba v angličtine a bez titulkov a aj to je dôvod prečo som niektoré z príbehov možno ohodnotil horšie ako by si zaslúžili. Predsa len moje znalosti nie sú tak dokonalé aby som si tieto príbehy a konverzácie v nich užil naplno... ()

zdeny99

Úžasné strašidelné povídky, které díky krátké stopáži (cca 20 minut) mají vysoké tempo a celou dobu udrží diváka v napětí. Jsou geniálně vymyšlený, vždy s nečekaným koncem, něco jako náš DRÁKULŮV ŠVAGR. Každý díl uvádí prohnilá, zato velice zábavná kostra, která se mi moc líbí. [17. hodnocení, 2. komentář, 78%] ()

• Když Mary Jo (Patricia Arquette) vaří, má na kalhotách díru, přes kterou jde vidět bíle tričko. V dalším záběru už jde vidět jen holá kůže. (Duoscop)
  • Obraz, který visí u doktora v kanceláři, je „Výkřik“ od norského malíře Edvarda Muncha. (Duoscop)