Letka černých ovcí (TV seriál)

Baa Baa Black Sheep

Válečný / Akční / Dobrodružný / Drama

USA, 1976, 35x60 min

Chuck Arnold

Mike Post

Robert Conrad, Simon Oakland, Dana Elcar, Jeff MacKay, Robert Ginty, John Larroquette, Kathy McCullen, James Whitmore Jr., Katherine Cannon, Scott Hylands, Larry Manetti, Craig Wasson, George Petrie, James Darren, Kent McCord, Reb Brown, Peter Frampton, George Cheung, Red West, Jerry Hardin, Sorrell Booke, Frank Parker, James Luisi, William Lucking, Ron Roy, Joe Santos, Lance LeGault, Victoria Racimo, Robin Riker, Sab Shimono, Mills Watson, Anne Francis, Dennis Fimple, Fred Sadoff, Jimmy Lydon, Sam Gilman, Jon Van Ness, J. Kenneth Campbell, James T. Callahan, Booth Colman, Joey Aresco, Les Lannom, Ford Rainey, Read Morgan, Leslie Charleson, Michael Talbott, Joel Fabiani, James Murtaugh, Sharon Ullrick, John Durren, Dennis Madalone, James Ingersoll, Darrell Larson, James Saito, Sean Garrison, Robert Clotworthy, Keith Walker, Denise DuBarry, Frank Converse, Dirk Blocker, Charles Macaulay, Curtis Credel, Michael Yama, Robert Gribbin, Barry Cahill, Gary Swanson, Gordon Jump, Tim Haldeman, Stewart Moss, Paul Coufos, Byron Morrow, Jeb Stuart Adams, Dana Gladstone, Yuki Shimoda, Ernest Harada, Gary Vinson, Tom Ligon, Richard Narita, Phillip R. Allen, Dale Ishimoto, Johnny Fain, Peter Kwong, Kin Shriner, Steve Tannen, Jim Ishida, James Canning, Dan Ferrone, David Roya
  • Vikki

No dřív jsem to trochu hltal, dnes je na tom vidět hodně trapné propagandy-piloti stále a rychle sestřelují Zera a prakticky vše přežívají, i čb záběry jsou ubohou propagandou, hlavní hrdina nosí neustále zaříznutou kombinezu v prdeli a v koulích asi aby nalakal nadržené kravky, prakticky Stále se opakují skoro ve všech dílech stejné válečné záběry, tvůrci mají asi diváky za debily, kteří jim to sežerou, dějově je to stále jen kupa keců a zdlouhavých k tomu a pak troška akce kde jsou zkopírované záběry, laciné a ubohé. Jen z nostalgie nedávám ODPAD.(19.10.2016)

• danecek24

35. Zlatý Glóbus za rok 1977 - nominace (1) - Nejlepší herec v seriálu (drama) - Robert Conrad(13.2.2009)

• Big Bear

Dnes už úsměvný film o amerických pilotech z pacifického válčiště... Pokud by ho zase některá z Tv stanic oživila, určitě bych se zase na hrdinné piloty Hellcatů a Corsairů s černou kamufláží podíval... :-). Viděl jsem nedávno sestřih některých dílů a ano má to své mouchy, ale o kolika seriálech s touto tématikou víte? * *(4.5.2012)

Tyjo, seriál mého mládí, omlouvám se, ale 5* je nutnost! Tehdá jsem ho viděl ještě na německé telce, fakt paráda. Když přihlédnu k roku natáčení, tak i tak si myslím že 4* si zaslouží. Po pravdě mě bavil mnohem více než mash, alespoň se tam něco dělo.(2.11.2013)