Komentáře uživatelů k TV seriálu (3)

Trochu nadčasové kopnutí do zkažených Hollywoodských poměrů - dokážu si konspiračně představit, proč byl seriál hned po první sérii zrušen. Ale dnes je k vidění zdarma třeba na youtube a je spíše jenom prošlou zajímavostí ve filmografii zúčastněných. Možná tvůrce Chris Thompson předběhl dobu, protože podobně tvrdou satirou namířenou na známou továrnu na sny se prosadil až Vincentův svět o skoro pět let později (či neúspěšné, ale o to lepší Studio 60). Jay Mohr válí a zaslouženě patří mezi vybranou smetánku amerických komiků (což mohu potvrdit po absolvování jeho živé stan-up show). Právě ve srovnání s výše uvedenými dvěmi show nemá Akce dostatečné moderní tempo a vedle Mohra žádný charakter není k "zamilování". Přesto doporučuji. 65 %(28.6.2013)

• Janko666

vysílá AXN...(28.9.2008)

Prakticky neznámý, ale výborný seriál o filmovém průmyslu. Hláškující Jay Mohr a polonahá Illeana Douglas jsou perfektní. Plus halda hostujících hvězd hrající štěky.(16.8.2011)