Miluji tě k sežrání

• Francie

• Německo

Trouble Every Day

Milujem ťa až na zožratie

(festivalový název)

• Kanada

• Austrálie

• Nový Zéland

Horor / Thriller / Drama

Francie / Německo / Japonsko, 2001, 101 min

• Mona07

Ke zhlédnutí téhle "chuťovky" mě ponoukala hlavně zvědavost. . . dle zdejších komentářů hrozilo, že si nudou ukoušu všechny prsty na rukou i na nohou a abych se přiznala, neměla jsem k tomu daleko a to především v druhé polovině filmu. Na druhou stranu je film prezentován dle mého skromného názoru určitým (divným a netradičním) způsobem záměrně s tím, aby si to každý přebral jak chce. . . mě osobně to ale nijak zvlášť neoslovilo. 3/10(3.12.2008)

Víte proč tomuto pro většinu debaklu dávám tak vysoké hodnocení?Opomíjím nudnou asociační sleď, opomíjím zvrácenost rádoby kanibalistických choutek, kterých je tam na můj vkus pramálo, opomíjím bezobsažný scénář a opomíjím vlastně celý film. Povrchnost. Já totiž miluji. Kam se poděla ta objektivnost?Pche.. Ovšem když se zamyslím jako filmový teoretik(troufalé), dojdu k závěru, že řídit se pouhou dějovou konstruktivitou, která je tak diferenciální a pro tento případ značně obsažná v tom, tvůrcem zastihnout lásku z jiného pohledu, která hraničí se samotnou nenávistí, brutalitou, je nedostatečné a zanedbané pro rádoby aktivního diváka. Zamyslet se, prosím. Nonšalant averzovým myšlenkám vůbec. A co?(14.11.2007)

• Radiq

Po svém původním hodnocení asi před 5 roky musím snížit počet hvězd na polovinu, protože tenkrát jsem tím byl nadšenej hlavně kvůli té odvaze natočit film na takový psycho téma a kvůli tomu, že je to hodně originální. Originalita tam vskutku je, ale už jsem trochu filmově vyspěl a vystřízlivěl a vidět to podruhé taky udělá svý. Každopádně Vincent Gallo je můj oblíbenej ksicht, takže to je tak jedno ze dvou lákadel na tenhle film. To druhý lákadlo jsou scény, kde se teda navzájem žerou a krvácí, protože to je fakt psycho! Stranou poznamenávám, že je to ale asi trochu blbost - oběti se vůbec nebrání, jenom trochu řvou a dostatku krve se dočkáme až po střihu v dalším záběru. Takže upozornění pro lidi, co maj rádi nepochopený psycho filmy: TADY, JO JO, TOŤ!!!(1.11.2007)

Takto;Claire Denis to pokazila.Jej nudná nepríjemná réžia je hlavným negatívom tohto inak fungujúceho žánrového snímku.Trouble Every Day nie je zďaleka tak nepodarený film,ako by sa mohlo podľa tunajších nenávistných hodnotení na prvý pohľad zdať.Napätie a nechutnosti plnia svoj účel,atmosféra tiež,Gallo je démonický,Dalle vyšinutá a neviniatko Tricia Vessey im je dokonalým protipólom.A záver,keď práve ona prenesie tú (skoro až vtipnú) uzemňujúcu hlášku,povyšuje film absolútne nad priemer,nech sú jeho slabé miesta akokoľvek a dodáva mu ešte silnejší psychopatický rozmer.65% PS:Len tak pre porovnanie: Cinema svojho času priemerných 40 percent; (ČR) Premiere štyri hviezdičky a IMDB,ku dnešnému dňu 6.1(23.12.2012)

• FMJ

Tak pomalu plynoucí film jsem teda ještě neviděl. Nuda,která trvá víc jak 100minut. Celý film jsem čekal kdy,že nastane ten zvrat a celý se to rozjede do nějakých mega ultra brutal krvavých orgií a ono nic stále jen nuda. Žádná kontroverze žádná akce prostě nic Miluji tě k sežrání je jeden velký omyl. 5%(31.7.2013)