poster

Miluji tě k sežrání

 • Francie

  Trouble Every Day

 • Německo

  Trouble Every Day

 • Slovensko

  Milujem ťa až na zožratie

  (festivalový název)
 • USA

  Trouble Every Day

 • Velká Británie

  Trouble Every Day

 • Kanada

  Trouble Every Day

 • Austrálie

  Trouble Every Day

 • Nový Zéland

  Trouble Every Day

Horor / Thriller / Drama

Francie / Německo / Japonsko, 2001, 101 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • TesterX
  *

  Občas nechutná, ale povětšinu času nudná podívaná bez děje. První polovinu filmu se neděje téměř nic a vy jen čekáte, kdy přijde první nechuťárna. Ta přijde, ale nestojí za nic, pak čekáte další polovinu na tu druhou, která také nestojí za nic. Film měl začít přibližně deset minut před koncem a ubírat se rozvinutějším směrem. Ocenit si zaslouží pár statických kamerových záběrů.(12.2.2004)

 • SOLOM.
  **

  Na tento francouzský film se dá dívat z mnoha úhlů pohledu. Převažuje ovšem pocit zbytečnosti a nepochopení, co nám chtěli tvůrci v tomto snímku vlastně říct. V celém ději se pořádně nedozvíme, co se stalo s lidmi, kteří mají nesmírnou touhu po krvi a lidském mase. Jsou nám prezentovány pouze jejich sny, nebo vzpomínky z minulosti, kdy se stali zřejmě aktéry nějakých pokusů, nebo experimentu v džungli. Francouzská režisérka se pokusila o něco co má být zřejmě kanibalským filmem, nebo alespoň o film s tímto podtextem. Jenže kromě několika scén se celý film nic nedělo a množství scén je nudných a zcela zbytečných. Zdlouhavé natahování filmu nám nepřinese žádný požitek a v hloubi duše už čekáme na konečné titulky.(29.4.2010)

 • B!shop
  *

  Dlouho jsem skouknuti tohohle filmu odkladal, a ted, kdyz jsem ho videl, tak muzu rict, ze kdybych se na nej nepodival, o nic bych neprisel. V podstate to je pekne nudnej film o nicem. Skoro bez dialogu hodinu a pul sledujete jak nekdo nekam jde, pak kouka, jde zas jinam atd. Herci jsou neskutecne toporni, zraci sceny tam sice jsou, ale nenazval bych to zraci, v podstate tam nejdriv zenska a pak chlap soulozi a toho druhyho kousnou, zenska do krku, chlap mezi nohy, a to je vse. Ale porad lepsi nez sledovat jak furt nekdo nekde bez smyslu chodi. Zaver je rovnez debilni, takze tu hvezdicku davam jen za ty dve i kdyz hodne slaby, tak aspon nenudici sceny a za ty nahy zensky.(27.2.2005)

 • Deimos
  odpad!

  DVD/// Obsazení 1/10 Děj 1/10 Hudba 2/10 Efekty 1/10/// +trocha krve, trocha nahoty -absolutně bez děje, nemá to atmosféru, a nakopak má to strašně toporné a nudné herce/// Zhovadilost, ve které se prvních 50 minut nic neděje, aby pak přišli 2 chuťovky a konec. Naprosto zabitý potenciál v příšerně nedomrlém obalu. Ztráta času a zasloužený odpad./// Celkem 11%///(6.11.2008)

 • Liger
  odpad!

  Smysl komentářů u podprůměrných filmů netkví jen v odsuzování, naopak je potřeba najít ty správné diváky pro něž je autoři tvořili. Nicméně existují kousky, u kterých nalezení takových diváků je v civilizované společnosti takřka nemožné, a tam se nepochybně řadí Miluji tě k sežrání, kde jste svědky nejvelkolepějšího souboje nudy s hnusem v kinematografii. Nutno podotknout, že velmi vyrovnaného s nejednoznačným vítězem.(10.9.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace