Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Maggie Youngová pracuje v korporátu Flash Frozen Foods International, který se zabývá, jak jinak, výrobou a prodejem mražených jídel. Navrhne své šéfové Andree, že získá šéfkuchaře z oblíbené restaurace Osteria v Seattlu, aby pro ně vymyslel recepty na řadu mražených jídel. Hank je se svým švagrem Berniem majitelem Osterie, jedné z pouhých šesti restaurací v Seattlu oceněných hvězdičkou. Miluje svou práci – a mraženými jídly pochopitelně zcela pohrdá. Bohužel ho postihnou dvě katastrofy najednou. Restauraci navštíví obávaný  gastro kritik Martin, obsluha se mu zdá pomalá a jídelníček nudný, a Osterii její hvězdičku odebere. Zároveň se Hank od Bernieho, který se – velmi liknavě – stará o účetnictví, že restaurace vězí v dluzích. Za této situace mu nezbývá než nabídku přijmout. Energická Maggie se ujme řízení restauračního provozu a Osteria brzy získá nový švih. A nejen to, mezi ní a ovdovělým Hankem to začne jiskřit. Maggie se velmi spřátelí i s Hankovou patnáctiletou dcerou Hannah. Vše se zdá na dobré cestě. Hank skutečně vymyslí řadu gurmánských jídel, která chuťově odolávají zmrazení. Pak si ale Andrea povolá Maggii a oznámí jí, že už dosáhli svého, recepty mají, a ona má v Osterii skončit a přesunout se do jiné, španělské restaurace... (TV Nova)

(více)

Recenze (4)

Heywood odpad!

všechny recenze uživatele

Oba hlavní aktéři nepřesvědčiví, on strašlivě. Námět idiotský, provedení otřesné. Restaurace vypadala jako závodní jídelna JZD a žádný profi kuchař nevydá své recepty tak, aby je někdo beztrestně ukradl. Tak blbí kuchaři fakt nejsou. Zmrazené potraviny pro gurmány.. oxymoron jako řemen. Kdo jí zmrazená jídla je možná vším, ale ne gurmán. Dostáváme tyhle "hody" v každém letadle při delším letu a mnozí to jíme fakt jen z hladu. Trapas končí hvězdičkou...tak u mě žádná. ()

Ryuuhei 

všechny recenze uživatele

Milý, romantický filmek s primitivní, až těžce průhlednou premisou. Šéfkuchaři zkrátka do restaurace přijde nová poradkyně a byť je tam nějaký náznak odporu, už od začátku to mezi nimi jiskří. Postupem si ona poradkyně najde cestu do jeho života, něco málo se později semele, během pěti minut se to zase urovná, vše dopadne dobře a zvonec a konec, žili šťastně až do smrti. Tomuto nemůžu dát více, ale ani méně než průměr. Jedná se o nenáročný typ filmu, který v člověku nevzbudí vlastně žádné negativní emoce, naopak se bude spíš doširoka usmívat jako žabák, i když od začátku věděl, jak to dopadne. Kavan Smith je navíc sympaťák a Autumn Reeser objektivně pohledná, takže se na to i pěkně koukalo. /// Viděno na Nova Cinema s českým dabingem. ()

Reklama

Johnny.ARN odpad!

všechny recenze uživatele

Keby sa viac venovali dehydratácií a mrazeniu, teda samotnému procesu a nie sto krá videnej love story, bolo by to fajn. Takto je to len čistý ODPAD! ()

wdc 

všechny recenze uživatele

Hlavní herec je rádoby-zábavný ale působí to rozpačitě. Romantika docela slabá. Děj nenadchne ani příliš nezaujme. ()

Galerie (22)

Reklama

Reklama