Náctiletá DJka má lásky po krk. Spoléhá jen sama na sebe a jde si za svým snem v rytmu hitparád – než se do jejího chytlavého mixu zamiluje popový idol. (Netflix)

Ivoshek

Jednoduchá a trošičku nablblá verze Popelky z brazilské dílny Netflix. Pro mladší dospívající to ale může být nakonec docela ok. ()

Malarkey odpad!

Už od začátku, kdy se tenhle film objevil na Netflixu, jsem tušil, že to bude průser jak vrata do dvoupatrovýho chlíva. Už od začátku mi bylo jasné, že tady se to o svět DJingu otře a ještě k tomu otře hodně blbě. A samozřejmě je to totální sračka. Jak tak projíždím Netflixem, musím říct, že Brazílie je zemí, která pro něj točí filmy a la Disney Channel a docela plněj účel. Tu holku bych zavřel v nějaké místnosti s DJem, kterej by jí tam dvě hodiny hrál gabber, aby pochopila, zač je toho loket. Pak by možná s příštím filmem dala pokoj, když by musela na kameru ukazovat, jak jako na oko mixuje nějaké midi soubory z devadesátých let a pozorovat parket, kde na ty rádoby melodie, brazilského klenotu Freddieho Prince, rádoby lidi, tancují. ()

xxxLussyxxx

Filmy o popelce mám moc ráda, viděla jsem doposud všechny vydané verze a tahle bohužel patřila k těm nejslabším. Strašně předvídatelné, bez špetky originality. Hlavní pár sympatický, hudba byla dobrá, ale to je asi tak všechno. Jedna hvězda za hlavní pár, druhá za hudbu a třetí, že jsem vydržela koukat až do konce. ()

BOURQUE odpad!

Ďalšia nevydarená vec od Netflix, ktorá je na úrovni Disney Channel. Slabý pokus o natočenie filmu, ktoré má korene v známom príbehu Popolušky. Avšak táto „moderná verzia“ nemá s ním veľa spoločného. Vypočítateľné, úbohé a miestami dokáže strašne vytočiť. Fakt neviem, že kto je cieľovou skupinou týchto filmov. Osobné hodnotenie: 45% (odpad!) ()

oveckaoa

V podstatě miliontá sedmá verze Popelky jen s tím rozdílem, že hlavní hrdinka je djka (docela zajímavý nápad bohužel ne naplno nevyužit) a její vyvolený jakýsi zpěvák (který asi vydal jen jeden song, protože se tam hraje pořád dokola). Samozřejmě , že je to stupidní až to bolí (borka si dá jen jiné šaty a masku a nikdo ji nepozná borec se zamiluje do holky, která mu řekne, že nesnáší jeho hudbu a považuje to za kýč samozřejmě ve skutečnosti by to nefungovalo ani omylem, ale nasrat řekl si režisér ) Klady jsou námět, hudba je tam taky dobrá teda mě se líbila hlavní hrdinka je sympatická i ta její kámoška ujde scény kdy ji ignoruje její vysněný kluk patří k tomu nejlepšímu navíc zde uvidíme jak vypadá v praxi hláška , když se kluk ptá holky jestli to bolelo, když spadla z nebe :-) zápory její teta nebo co to bylo je strašná kráva přehrává až to bolí a má kadenci 1000 slov za minutu (vzpomněl jsem si na Gilmorova Děvčata) Macecha je v poho její obě dcery jsou zbytečné , ale aspoň se urážejí, když už a v podstatě zde není jinak žádný humor. Optimálně 40 dám 20 za to, že to je takový film u , kterého můžete vypnout a nic neočekávat naopak pokud budete očekávat já nevím oskarové herecké výkony nejlepší příběh a scénář na světě budete zklamaní. ()