poster

Smrtící stroj

 • Velká Británie

  Death Machine

Akční / Horor / Sci-Fi / Thriller

Velká Británie, 1994, 99 min (SE: 128 min, Director's cut: 111 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Lacike
  **

  Po dejovej stranke to je vykradacka vsetkeho mozneho, ale v tom nevidim problem. Problemom je, ze to je podane strasne nezazivne a cely cas som sa strasne nudil. Co ma mrzi, lebo po trikovej stranke to je super a ma to aj pôsobivu atmosferu. Ale to je malo a film to nezachrani. Vysledkom je sklamanie. Stephen Norrington asi uz navzdy ostane reziserom jedineho genialneho filmu a to Blade. 4/10.(19.3.2016)

 • raduna01
  ***

  V roce 2003 se do čela největší světové zbrojařské společnoszi postavila žena, která má zabránit úpadku firmy. Její předchůdce byl za nejasných okolností zavražděn. Správní rada však začíná dělat nové ředitelce společnosti nepochopitelné problémy. Hlavně jí nechce nechat propustit hlavního konstruktéra Jacka Danteho. Ten totiž vyrábí nové typy zbraní, které umí ovládat jen on sám. Při prohlídce danteho pracovny jsou objeveny pancéřové dveře, za kterými je objevena Jackova nejoblíbenější hračka. Nepozorností jednoho z techniků je stroj spuštěn a tím oživena ocelová nestvůra, která může zničit vše živé. Nastává obrovský chaos, protože začal boj o přežití, Nikdo totiž neví čím je stroj poháněn a jak jej zastavit.(3.10.2010)

 • petero
  ****

  Hardcore hitech béčko o vraždiacej mašine pripomínajúcej kráľovnu z Aliens ovládanú klasickým záporákom Brad Dourifom, proti ktorej sa snaží bojovať hŕstka ľudí uväznených v budove aj novovyvinutou technólógiou kde si človek na seba nahodí oblek a v štýle kyborga môže vyraziť do boja. Táto technológia má však jednu chybu – človek v ňom po čase zošalie... Výborná atmosféra a nezabudnuteľná scéna s vonkajším výťahom.(27.1.2011)

 • GodComplex
  ***

  Je to sice low-tech 90's Ccko nejvetsiho kalibru, ale ocividne tvorene s laskou a spoustou odkazu na klasiky. Staci se podivat na jmena charakteru typu Weyland, Yutani, Scott Ridley, Sam Raimi, John Carpenter. Navic filmu z cyberpunk zanru je zoufaly nedostatek, takze i takovahle blbost potesi. Mel by konecne nekdo udelat nejaky Ackovy Shadowrun. 5/10(8.2.2015)

 • okkac
  ***

  Super béčko, kdy vědátor, který vypadá jako metalista v ďábelském podání Brada Dourifa sestrojí kovový stroj, který jako něco mezi terminátorem a vetřelcem a pohybuje se hodně rychle a hodně cvaká čelistma, za to, že ho vyrazili z firmy. Začíná boj o přežití mezi skupinkou rebel, kteří se vloupali do budovy a šéfkou firmy. Naštěstí se dostanou do armádní sekce, kde si naberou těžké zbraně a jeden si vleze do "gumového" brnění a je ovládán ve stylu univerzálního vojáka. Takže je jasné, že film originality moc nepobral, ale zábava to je. Jen Rachel Weisz je zde tak na 5 sekund a "Holy Donuts!"(27.6.2010)