Akční / Thriller / Horor / Fantasy

USA / Austrálie, 2007, 105 min

• shyster

Ghost Rider je hlavně soutěž, kdo předvede nejhorší výkon. Jestli herci, režisér, scénaristi a další. Tento film je přihlouplý ve všech směrech. Některé filmy jsou klasické komedie. Jiné si dělají srandu sami ze sebe. Jiné se tváří vážně, ale jsou jen k smíchu, což je případ tohoto...pojmenování film, dílo nebo kousek by urážely ostatní filmy. Ještě k té soutěži, vítězové jsou všichni.(27.3.2007)

Vůbec nechápu, proč to má jenom 50%. Nejočekávanější komixovka roku (no vlastně až po Spidermovi 3 :). Podle mě to je parádní film a Nicolas Cage jako vždy uspěl (aspoň u mě). Na hodnocení vůbec nedávejte a radši se na to podívejte(12.4.2007)

Poměrně nudné, hloupoučký příběh, film bez jiskry, špatně vybrané hl. postavy (Cage + Mendes = žádná "chemistry" jak by řekli Amíci:-). Za efekty a samotnou (noční) postavu Ghost Ridera ale musím dát 3. Hodně slabé 3 hvězdy. P.S Po Daredevilovi se Johnson ujal další komixsové postavy s ohromujícím úspěchem;-))(17.9.2008)

Herectví N. Cage namáhá mou bránici již dobrou dekádu…a v tomhle filmu mu navíc hoří hlava. Neodolatelné. Hvězdička navíc za „poslední jízdu“ Sama Elliotta.(22.3.2009)

• kagemush

Těch 20% jen proto,že si vzpoměli na Petera Fondu.(16.5.2009)

• lekr

Výrazně lepší jak Daredevil, přesto žádná výhra. Po bombastickém traileru a bombastické reklamě na film se po jeho premiéře jako by snímek propadl do ztracena a zbylo po něm jen pár plytkých recenzí. Když jsem to teď viděl pochopil jsem konečně proč se tak stalo. Nechvalně proslulý Mark Steven Johnson vytovřil slepenec fantasy a hororu s prvky pohádky. V podstatě to není kombinace tak špatná, ale Johnson ji evidentně nezvládl. První polovina filmů je rozvláčná, nudná a plná romantického plkání podobně jako v Daredevilovi. Ta druhá je o něco lepší, mnohem najvíc akčnější a lze v ní ít i pár povedených scén. Například to jak Ghost Rider bojuje na střeše baráku s démonem a pak skočí dolů je asi nejlepší z celého filmu. Bohužel ten konec, který je směsicí Van Helsingu, Harryho Pottera a Vrány je neuvěřitelně směšnej. Jako aby někdo likvidoval ďábla brokovnicí tak s tím jsem se doopravdy ještě nesetkal. Leč nejhorší na filmu je asi jeho hudba. Ten remix klasické westernové melodie z 60. let, který Johnson dokonce vydává za titulní melodii filmu je důkaz jeho ubohosti a režisérské pasivní kreativity. S hereckým obsazením je to taky na štíru. Nica Cage mám hodně rád, ale v celém fimu vypadá jako senilní stařec a jeho kaskadérské kousky jsou stejně nevěrohodné jako on sám. Na druhou stranu ale Johnson může vůbec být rád, že pro svou věc získal někoho takovýho, jinak by snímek kiny opravdu ( a možná by to bylo tak lepší ) prošumněl. Když se Cage konečně v polovině filmu změnil v počítačového kostlivce bylo to mnohem zábavnější, leč Ghost Rider neumí hláškovat jako Hellboy nebo Wolverine a tak mě po chvíli jeho "Podívej se mi do očí" začalo dost nudit. Źkrátka úplně průměrný snímek. Dvě a půl hvězdičky...(16.11.2009)

Tak pre mňa celkom slušná komiksovka, aj keď nepatrí medzi tie najvydarenejšie. Dobrá atmosféra, coolové akčné scény - príjemné pozeranie.(21.8.2010)

Zde jde spíše o dívákuv přístup k filmu a ne naopak, protože dívák nesmí brát film tak vážně jako třeba když se díváte na Kmotra. Je to prostě taková akční mašinka na zvýšení testosteronu a pobavení a to se mi líbilo. Když teď zpětně hodnotím tento film tak chci třeba poukázat na nadhodnocenou Fast five, která je podle mě daleko větší slátaninou než právě todle.(28.2.2012)

• Pirabin

Když to srovnám s dvojkou, tak tomuhle přidávám jednu hvězdičku, patrně to jde i hůř.(28.6.2012)

• kombajn

Bohužel se mi trailer líbil a tak jsem od filmu čekal aspoň mírně nadprůměrnou zábavu. S celým mozkem se jí jí člověk nedočká, ale po poloviční lobotomii by se mohl trochu bavit. Některé efekty jsou fajn, jiné jsou na tom hůř. Bohužel jsou hlavním tahounem, protože scénář vás asi stěží nadchne. Buď se někde několik minut filmového materiálu ztratilo střihačovi nebo ten film byl točen bez scénáře. Velká bída. Jediným kladem tak zůstávají na celém filmu nově nastřelené vlasy Nicholase Cage, který snad poprvé ve svém životě vypadá sexy (a taky mladší jak ve většině svých filmů).(12.3.2007)

Prichádza Ghost Rider ale spadne a už sa nepostaví. 62%(11.10.2008)

• WoWoW

Sakra!!! Lovec démonů to zní skvěle, ale film stojí za ... Mám tři hlavní problémy, první jsou efekty, které vyrobí kde jaký trochu obstojný grafik v programu od Adobe za pár hodin. Druhý problém je scénář a dialogy, které jsou vážně strašidelně strašidelné. Poslední problém je v hercích. Záporák je nevýrazný a nudný, jeho poskoci jsou parta idiotů a Nicolas měl problémy s tím, kdy hraje kostru a kdy člověka. A tak je Eva Mendes jediná přijemná postava a to ne jen za to jak vypadá.(23.10.2011)

• Crawler-D

"Čau, vole, Johnsone, je my fakt líto, že ti nepovolili ten sequel k Daredevilovi, ale co. Teďkonc jsem zjistil, že je volnej Ghost Rider. Zase komiksová ptákovina, neměl bys zájem?" "Hmmm...tak jo!" "A nemáš zase nějakej supr nápad jako u Daredevila, aby to bylo origoš." "Hmmm...a co kdyby mu hořela hlava!" "Ta mu už hoří." "Oki....tak dobrá...musí tam bejt ženská, kterou miluje, ale má s ní složitý vztah kvůli svému alter egu, a tu pak unesou a budou mu s ní vyhrožovat." "Tý jo...supr. A co zloduši. Kolik jich tam chceš? Dva?" "Poslyš, Raimi tam má tři, takže my musíme dát aspoň pět. A budou stát proti sobě!" "Wau...tak to bude jízda." "Jízda? Jestli to má být jízda, tak mi to dej a za dva týdny to máš natočený." "Supr, já to pak hodim programátorům aspoň na ten rok, ať ty triky stojej za to." ....a jak dopadla pohádka? Špatný scénář, průměrné výkony, hrůzostrašná režie a nic moc triky...btw: ispirace Constantinem a Spider-manem a dalšíma jen čistě technicky náhodná(15.2.2007)

• Jino

Zklamání ve všech směrech. Tento film je dělán pro mladší publikum, takže komu je víc jak deset let bude mít asi nejspíš smůlu, ale třeba ho potěší křivky Evy Mendesové, tak jako mě. Jinak jsem u tohoto filmu vcelku nudil. Johnson tento film odvyprávěl katastrofálně, doufám že se už do komiksů nepustí.(21.2.2007)

• dezorz

kariera n. cage sa ruti zavratnou rychlostou do pekla.(23.2.2007)

• baaaja

Nic moc, Nicolas Cage by si rozhodně zasloužil lepší scénář, kvalitnější efekty, no prostě lepší film.. tohle bylo dost ubohý a nevěrohodný..(28.9.2007)

• Lopic

můj první odpad, ale tenhle film mě neuvěitelně znechutil(26.3.2008)

Rozumím tomu .. že každej správnej biker raději vodí svoji mašinu cestou necestou někde na čerstvým vzduchu než aby čučel v "přiblblým" kině .. ale stejně ... to je to tu jen samý intelektuál? .. hmm –hmm .. chápu, že se to třeba nelíbí holkám, ale …(3.11.2010)

Škoda, že Cage hraje už jenom v takovýhle béčkách. Scénář prakticky o ničem, triky špatné (na to, že tam jsou jakýsi vyslanci pekla, tak jsem předpokládal, že se mám aspoň jednou leknout, což se bohužel nestalo :D). I přesto si Ghost Rider zaslouží 55 %, docela jsem se u toho totiž bavil.(2.3.2012)

Proti tomuhle dreku je Daredevil opravdu veledilo. Blaze a jeho nacviceny pozy vam zlechtaji branici az na dren, jakakoli promluva hlavnich hrdinu vas porazi na kolena, vsude patosu ze by z toho jeden zesinal, badguyove jak ze spatnyho argentinskyho serialu, do toho country (proti samotnymu stylu nic, ale v kombinci s timhle je pisnicka Ghost Riders in the Sky fakt uder), pri pohledu na Cageovu prehazovacku se vam z nosu rine krev, za kamerou musel sedet slepec, protoze kompozici tyhle zabery nevidely ani z rychliku... a ty dialogy, no to je masakr. Vazne skoda, ze to dopadlo takhle utrpne smesne. Protoze jinak to neni trikove zas tak spatny a postava Ghosta je vyslovene sympaticka. Jen by ji nesmel velet Johnson. Jedna hvezda za triky a jedna za dva tri zertiky, jimz vevodi horici leguan :o) P.S. - Videno po ctyrech letech a ukrutne jsem se bavil. Jo, tohle je guilty pleasure a velky:o)))(15.2.2007)

1 8 9 10 11 12 13 14 22 33 43