Neumlčené hlasy Beslanu

Unsilenced Voices of Beslan

Dokumentární

Česko, 2019, 53 min

Viktor Portel

Silný dokument k tématu teroristického útoku na školu v Beslanu ve formě výpovědi matek a příbuzných obětí po patnácti letech, kombinovaný názornou animací a vzácnými dobovými záběry ( jejichž hodnota je snížena tím, že jsou natočeny jak jsou kdesi promítané ) Krom samotného teroristického útoku je ukázán marný boj příbuzných proti ruskému státu, který odmítá objektivně vyšetřit a informovat o dané události. Fascinuje mne jak tento dokument kolegové jako oskii považují za antiruský, všem těm antisystémovým rusofilům bych přál aby se do té úžasné velké země aspoň na rok odstěhovali.(5.12.2019)

• DAJAAAA

Česka probruselaká tv poslední dobou překypuje proti ruskou propagandou na přikaz brusselu,neboť EU dostala z Ruska velký strach,tak tam dávaji tyhle lživé sračky.A proč tomu tak jé,neboť Eu leze do kyrek a rusku se daři čim dal víc lépe a to je nepřipustné!!!(6.12.2019)

• oskiii

Standardní antiruský dokument v souladu s aktuální politickou situací. Zvláštní, že se tomu věnují 15 let po tragédii. Jo vlastně, tehdy ještě Rusko nebylo oficiálním nepřítelem. Snad se autoři zaměří i na zločiny spáchané např. v rámci tažení v Libyi. Svržení legitimní vlády, totální rozvrácení suverénní země a rozpoutání migrační krize.(1.12.2019)