Reklama

Reklama

The Twilight Zone - Season 2 (1960) (série)


The Night of the Meek (S02E11)

(epizoda)
Mysteriózní / Sci-Fi / Horor / Thriller / Fantasy / Drama
USA, 1960, 25 min

Recenze (4)

Mr.Apache 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Vánoční epizoda Twilight Zone. Co k tomu dodat? Snad jen to, že tak jako mnohé jiné díly seriálu, měl i tenhle svůj vliv na mnohé moderní snímky. Tentokrát jde o předchůdce všech těch opilých bad Santů, jak je známe z novějších amerických komedií. Nutno však dodat, že zdejší bad Santa je sice řádný opilec, ale zároveň také dobrák od kosti, takže se mu nedá nefandit. ()

xxmartinxx 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Miluju americké vánoční filmy, jejichž pointou je, že místo zlého kapitalizmu a konzumentarismu je třeba oceňovat hodný kapitalizmus a konzumentarismus. Je na tom cosi zvráceně upřímně naivního. Chybí tomu sebemenší sebereflexe, ale zato to má v sobě opravdového dětského ducha. ()

PetrPan 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Sentimentální vánoční povídka na téma Happy Christmas. Na jedné straně jsou prý Vánoce o lásce, na té druhé je třeba rozdat kupu dárků. Americky prostý mainstream, na který je jednoduché plivnout a pak jít koupit dárek dětem. Nebudu velký pokrytec, jen průměrný. ()

Anderton 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Škoda, že som si tento diel nenechal až na Vianoce. Ale kto mal vopred vedieť, že pôjde o vianočný diel. Poznáte to. Santa by mal vítať decká vo veľkom americkom obchodnom dome, lenže čo iné mu ostáva, ako vysedávať v krčme, keď je hneď oproti. Potom sa síce vráti, ale alkoholový esprit skôr detváky odráza. Keď tu zrazu... sa chlapík ocitne v zóne súmraku a príde k vrecu plného hračiek a proste darčekov všetkého druhu. Ako s ním naloží? ()

Reklama

Reklama