Reklama

Reklama

The Twilight Zone - Season 2 (1960) (série)


The Prime Mover (S02E21)

(epizoda)
Mysteriózní / Sci-Fi / Horor / Thriller / Fantasy / Drama
USA, 1961, 26 min

Recenze (3)

xxmartinxx 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Další typický motiv Twilight Zone - hrdina získá nějakou nadpřirozenou schopnost a pomůže si jí ke štěstí, ale protože nezná míru, o štěstí zase přijde. když se nad tím člověk zamyslí, je to celkem absurdní ponaučení, které ale samozřejmě přesahuje samotnou TZ - jde o jeden ze základních lidských příběhů. Stejně mě ale vždycky pobaví ten požadavek, že od člověka, který ze dne na den začne ovládat telekinezi, se chce rozumná reakce ve střídmé míře. Taková hezká protestantská logika. ()

PetrPan 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Odlehčená epizoda, kde hrají prim paranormální schopnosti, tentokrát telekineze. Přímočaré, jednoduché a v pointě pak příjemně hřejivě lidské.  Sázím vše  na červenou čtyřku. ()

Anderton 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Tak opäť tu máme "superhrdinskú" schopnosť a opäť gambling, tentokrát v peknej a napínavej kombinácii. Ono čo by vás tak prvé napadlo, ak by ste dokázali vďaka niečomu, na čom vám nikto nepríde, urobiť, že... No ono to nenapadlo priamo protagonistu, ale jeho nie príliš podareného kamaráta a hneˇvisel vo vzduchu prúser. Opäť nás čaká výborná pointa, ale celé sa to nesie v takom ľahšom duchu, takže ide o to, ktorá tvár seriálu vám sedí viac. ()

Reklama

Reklama