poster

Dracula (TV seriál)

 • Velká Británie

  Dracula

Drama / Horor

Velká Británie, 2020, 4 h 29 min (Minutáž: 88–91 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Lenka.Vilka
  *****

  Nebudem si lhát. Bejt tohle kinová trilogie, tak po traileru na trojku nejdete, co? Já se přiznám, šla jsem do toho, že to je trilogie a čau Máňo. A že to rozhodně nebude v (naší) přítomnosti. A taky jsem nevěděla, kdo má Drákulu na svědomí. Což je poznat hlavně až právě na třetím díle. Já viděla jenom jeden díl Sherlocka a za mě fuj. Nelíbilo se mi to. Možná proto jsem byla ze závěrečné rovinky lehce zaskočena. Protože jsem netušila, co může nastat (a taky že nastalo). Ale celkově to nebylo špatné. I ten poslední díl byl dobrej. Jenom jsem z něj byla trochu šoknutá. Ale myslím si to už delší dobu. Je lepší si nic nezjištovat, protože to zajistí lepší zážitek. A tady akorát...(18.1.2020)

 • M.i.k.e
  ***

  zvláštní a extrémně nevyrovnané dílko.Na jedné straně dokáže nový Drákula vytvořit solidní hororovou atmosféru,stejně jako dokáže být okouzlující a vtipný.Na druhou stranu ale velmi často působí jako velká blbost,která nebaví a nebo působí jako béčkový horor z roku 84 (a ne jako ten co je tak špatný až je zábavný).Od pánů Gatisse a Moffata bych upřímně čekal mnohem víc.Paradoxně nejblíže k tomu co jsem od nich čekal má třetí (obecně nejhůře hodnocený) díl,který je prošpikován povedenými náznaky,že by Drákula a jeho přechod do moderní doby mohl fungovat...60%(5.1.2020)

 • choze
  ***

  "Sofistikovanost gentlemana je vždy pouhou maskou." Nápadité a zábavné oprášení klasiky a zažonglování s ní ve stylu Sherlocka, jehož fenomenálnost ale tvůrci nezopakovali a zřejmě ani nechtěli. Pietní rozjezd prvního dílu mě nejdřív zklamal, ale naštěstí se to záhy začalo předloze vzdalovat a navíc to byl díl nejhororovější. Pojmout druhý díl jako christieovský whodunnit na lodi mapující plavbu Demeter byl výborný nápad, ale výsledek zklamal, stejně jako třetí díl konečně frčící v plném sherlockovském módu. Draculovy dvojsmyslné hlášky spíš otravovaly, ale Claes Bang jako Dracula dobrý a Dolly Wells jako Agatha skvělá, ta mě bavila moc.(10.1.2020)

 • LuciusWlk
  ***

  Těch adaptací již bylo tolik, že jsem byl zvědavý jak s tím tvůrci naloží. A hleďme. První dva díly ok. Beru jistou jinakost a provokace. Třetí a poslední díl je už veliká slátanina, bez rozumu. Bral bych i drákulu v 21. století. Ale těch absurdit bylo příliš a právník kterého si Drákula zavolá a jak ta situace vyústila atd atd. Veliká škoda.(3.2.2020)

 • ADIO45
  odpad!

  Nezlob se na mě, nejlepší film je Nosferatu. Seriál Dracula mi odpadlo můj očekávání. První a druhý díl se dalo koukat, ale bohužel nic temného nebo chci aby já se bál takže nic nekonalo. Ve třetí dílu rovnou dal za Odpad! WTF? Drákula po 100letech byl v kómatu, naučil se Skypovat s právníkem, řešit genderová rovnost, zamiloval se do Lucy... co to je za hovadinu? Tohle má být horor? Je to moderní komedie. (Promin za preklapy a rychlost, pisu z iPhone).(4.1.2020)

 • - Seriál sa natáčal päť mesiacov. (dwdb)

 • - Slovenské lokácie: ulice historického jadra a Starý zámok v Banskej Štiavnici, Oravský hrad a Zuberec. (DJW)