Reklama

Reklama

Máma nad věcí

(TV pořad)
Publicistický
Česko, 2019, 26 min

Režie:

Pavel Nosek

Účinkují:

Agáta Hanychová (moderátor)

Obsahy(1)

Máte dítě nebo ho teprve čekáte? Nevíte si rady? Potřebujete poradit? Nebo jen inspirovat? Od toho je tu magazín pro mámy, který uvádí Agáta Prachařová. PS: Maminky, nejste v tom samy... Nový zábavný pořad o mateřství Máma nad věcí moderuje Agáta Prachařová. Mapuje vše kolem dětí od těhotenství, přes porod, péči o kojence, až po začátky výchovy a nástup do školy. Reportáže obsahují praktické zkušenosti matek, ale i odborné rady lékařů. Nechybí zábavné rubriky, které potěší malé diváky, nebo rubrika Vaření, ve které Agáta vaří nejen pro děti a s dětmi, ale prozradí také osvědčené recepty pro celou rodinu. Na pomoc si navíc přizvala svého syna Kryšpína či svou 94letou babičku. Ke slovu se dostanou i tatínkové, prarodiče a slavné osobnosti. Pořad Máma nad věcí je tu proto, aby pomohl ženám zvládnout jejich důležitou roli a aby v záplavě starostí nezapomínaly vychovávat s láskou a užívat si mateřství! Nejlepší školou života jsou zkušenosti, a právě ty mohou v novém pořadu sdílet! Agáta Prachařová vás provede svým osobitým způsobem mateřstvím, přidá zkušenosti dvojnásobné mámy a zážitky ze své třináctičlenné rodiny. V reportážích se dozvíte nejen cenné rady odborníků, ale své rozumy přidají i samotné děti. Kdo jiný by měl testovat hračky a zábavné atrakce než ony samy? (TV Prima)

(více)

Recenze (5)

KlarkaSY 

všechny recenze uživatele

Já si myslím, že takový typ pořadu pro stávající i budoucí maminky v televizi chyběl. Osobně i Agáta mě překvapila, v pozitivním slova smyslu. Mně se to líbí. ()

radomiil odpad!

všechny recenze uživatele

Od téhleté osoby s naprosto odpornou nepříjemnou vizáží a ještě nevkusnějším vystupováním, doplněné celé i jejich vyvedenou familií, bych nechtěl poradit ani jak prohřát mléko či cokoli jiné, spojené nejen s tímto úplně zbytečným skoropořadem! ()

Galerie (20)

Reklama

Reklama