Řeč těla (S01E14) (epizoda)

Body Language

Komedie / Drama

USA, 1998, 42 min

Komentáře uživatelů k epizodě (1)

• bubun

Tak tohle byla nehoráznost. Zatím snad úplně nejhorší, nejzbytečnější, nejnudnější a nejdementnější díl s příšernym koncem (trapný tanec Calisty Flockhart v pyžamu na ulici s jejími obvyklými trhanými rádoby roztomilými pohyby) ! Chtěla jsem si shrnutí seriálu nechat aspoň až po zkouknutí celé první série, ale něco musí ven hned. A hlavně si nejsem jistá, jestli tu sérii vůbec celou dám. Ally McBealovou jsem viděla téměř celou, když to u nás poprvé běželo v tv, tehdy tenhle seriál platil za celkem slušný romantický pořad z právnickýho prostředí, občas si vybavím, že jsem se i něčemu zasmála, ale prostě (když pominu nějakou svou prepubertu a neznalost) to semlel čas, Ally McBealová nemůže vůbec konkurovat některým současným seriálům - ať už těm romantickým, či těm právnickým, a už vůbec nemluvím o komediálních seriálech nebo sitkomech. "Děj" se strašně vleče, osudy postav jsou vám úplně šumák, Ally je protivná neurotička (ale to neni nic novýho), kauzy jsou schválně vyšponovaný a rádoby provokativní, ale z dnešního hlediska už s nikym nehnou. A ten příšernej bar, a samozřejmě všichni ti právníci a právničky jsou skvělí, školení zpěváci (až na jednu výjimku) a všichni strašně rádi tancujou... Co si tvůrci mysleli?(2.10.2017)