Delta Force 2: Kolumbijská spojka

• slovenský

Delta Force 2: Kolumbijská spojka

Akční

USA, 1990, 107 min

seria delta force (az na trojku) sa mi v mladosti, teda ked som bol hlavnym cielom, vyhybala. nedavno som videl prvu cast a bol som dost sklamany, ale dvojka to je uz ina kava. vymena rezisera dost pomohla a vdaka aaronovy sa nam dostava nielen slusnej akcie ale i par eye candy zaberov (prechod cez bambusovy most je jednym z nich). norris je stale ten isty, ale taky billy drago ako coto je vynikajuci psychopat. par momentov ktore by sa v dnesnych akcnych filmov nestali (poprava tehotnej zeny) tie potesia. prijemne prekvapenie a zatial najlepsi norrisov film co som videl (i ked mierne osekana stopaz a lepsia hudba by hodnotenie dokazali vyhnat trocha vyssie)...(14.7.2016)

Druhý snímek je od předchozího velice vzdálen, ale to nic nemění na povyšování patriotismu a zarputilého boje proti zločinu. Komiksový nadhled, hrdinství, jeden kýč vedle druhého, téměř nonstop akce, prostě osmdesátková akční zábava v plné parádě. A je to také hlavě stará dobrá akční poctivá kaskadérská a pyrotechnická práce. Žádné zbytečné dialogy, žádné CGI efekty, žádný mohutný rozpočet.(26.2.2017)

Tak oproti prvnimu dilu uz to takova rezba neni ale porad dost dobry Norris zustava nekompromisnim likvidatorem kterej se ani nemusi prat na to aby kazdyho serezal po akcni strance je to prumernej film ale do nadprumeru to vytahuje genialni Drago a jeho opravdu hnusny zaporak takze zatim co jeho lide se zbavi toho ditete vy se zbavte predsudku a nepiste tu takovy sracky takovejhle ratting si tenhle film opravdu nezaslouzi(12.8.2012)

Vynikající a rozhodně nejlepší film s Chuckem Norrisem. Nízké hodnocení nechápu, ale neřeším ho. Akčních scén je tu celkem dost, některé možná jsou béčkovité, ale mě se líbily. Soubojů je zde taky dost, Chuck se hodně předvede. Celkově příběh je výborný, hlavní záporák dost zaujme. Tento typ filmů se hodí k Chuckovi nejvíc. A to pomsta. Film je napínavej, zajímavej a poutavej od začátku do konce. Co mě dále nadchlo, byla hudba, která neměla chybu. Herecké obsazení dobré. Proto film hodnotím na 97% = *****(29.10.2012)

• castor

Nostalgická vzpomínka na léta, kdy Chuck Norris, Schwarzenegger a spol. bojovali proti bezpráví a násilí. V těchle případech mě ale vždycky nejvíc pobaví, jak jeden z našich hrdinů vidí, jak je někdo utlačován (tady majitel restaurace), tak nasadí několik svých elegantních chvatů a solidně rozmlátí polovinu restaurace, bytu apod. Majitelé mu musí být vděční..(1.3.2006)

• - Vo filme si mali zahrať aj Michael Dudikoff a Steve James, ale Chuckovi Norrisovi sa pôvodná verzia scenára nepozdávala. Po jeho prepísaní sa už s obsadením Dudikoffa a Jamesa nepočítalo. (m.a.t.o.)

• - Spoiler: Počet mrtvých ve filmu je 92. (Zdroj: ČSFD.cz)

• - Režírovať mal pôvodne Michael Winner, no Chuck Norris bol proti. (m.a.t.o.)