Reklama

Reklama

Recenze (7)

waits 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Nádhera. Ta snová atmosféra, kdy do příchodu ke srubu hraje zdálky lehká melodie. A jak dovede Lynch Lelandovým tancem na islandském večírku současně servírovat smutek a veselí, to je naprosto mimořádné. ()

honajz2 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Kvůli koukání na The Whispers jsem si dal s Twin Peaks "pauzu" (a že to byla pauza hodně dlouhá), ale teď už plánuji konečně dokoukat první sérii. No, trochu jsem se bál, jak bude tahle epizoda vypadat, protože ta minulá mě celkem nudila, ale nakonec jsem příjemně překvapený, atmosféra mě tak nějak držela celou epizodu a vůbec jsem se nenudil. Pravda, ta atmosféra mohla být silnější, ale přece jenom, je to seriál. Ale jsem zvědavý, co bude dál. 5* ()

Reklama

fabecc1222 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Děsivý tanec Lelanda, kdy nevíte, jestli se máte smát, nebo brečet je další z Twin Peaksovských scén, které toto dílo dělají tak nezapomenutelným. Leo také konečně dojde ke svému spravedlivému trestu. V případu sice k žádnému velkému posunu, ačkoliv Cooper konečně vyzpovídá poleno, ale jinak se věci hýbou ve velkém. Audrey jako rozmazlená lolitka rozjíždí akce hned na několika frontách. Výborný hudební motiv při příchodu kriminalistů do opuštěné chaty, to máte prostě pocit, že jste někde ve snu... ()

Belsazar 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

„Vy jste byl někdy v mém věku?“ Prohlubující se vztah mezi Cooperem a Audrey dodává příběhu na pikantnosti a Polenová dáma začíná dostávat více prostoru. („Zavřete oči a vybuchnete v plamenech.“) Navíc – a v tomto dílu je poprvé naplno vidět proč – bez Audrey, hranou přitažlivou Sherilyn Fenn, by nebylo Twin Peaks… ()

Frajer42 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Spoilery! Další zajímavý a na události nabitý díl. Líbí se mi hierarchie rozložení síly mezi postavami. Bobby se bojí kamioňáka, kamioňák se bojí navrátilce z vězení. Doufám, že Leo na následky postřelení chcípne, protože je to druhá nejotravnější postava seriálu. Docela vtipné je to, jak Lynch vykresluje policejní sbor. S výjimkou šerifa jsou všichni těžcí retardi se zálibou v koblihách. Poprvé byl agent Cooper ve špatné náladě. Tam ho dostalo předčasné ranní vzbuzení. Stále více mi ten člověk připomíná mě samotného. Jinak se ještě více krystalizují vztahy a vazby mezi jednotlivými postavami. Cooper konečně přestal přehlížet bábu polínkářku, za což následovala velice příjemná odměna, která je zase posunula o něco blíž při pátrání po vrazích kurvy Laury. Nejlepší je na seriálu ovšem úžasná atmosféra. Trošku mě mrzí, že při některých pseudo romantických dialozích seriál sklouzává trošku k jakési telenovele, ale hravě mi to zatím seriál kompenzuje vynikajícím a velmi zajímavým zbytkem. Slabší 4 kousky. ()

Galerie (57)

Reklama

Reklama