Agent Cooper získá pomoc a obdrží nechtěné zprávy; Donna zařídí setkání s cizincem. (SkyShowtime)

Yarwen

Cooper se snad už ani nevyspí bez toho, že by mu někdo vstupoval do snů a dával cenné rady... Ale mám to rád, to tajemno okolo, které dává celému seriálu grády. Tento díl je trochu osekaný a některé vedlejší postavy neuvidíme (Hawk, Ed, Norma), ale aspoň se na ně můžeme těšit příště. Ostatně, jedna nová záporná postava se naopak brzy objeví a Cooper z toho nebude dvakrát nadšený... ()

maoc

Je to tak křečovité, až je to vtipné (např. scéna se zamilovanou písní v podání Jamese, Donny a Maddy nebo i dumání nad dvěma účetními knihami nebo Lucy kompromitovaná za sklem - hlavně že má rád velryby a ví, co je jeho občanská povinnost :-). Donna chodí legračně jak kachna a hned pohasla zář její hvězdy v mých očích. Audrey v One Eyed King vadne, zato Shelly vede. Pořád mě to baví, ale koukám se na to asi hlavně proto, abych se připravil na třetí sérii, kterou jsem ještě neviděl a která bude věřím natočena moderněji a posune lynchovu filmařinu do třetího tisíciletí. Na to se těším. ()

fabecc1222

Poleno opět promluvilo, a tak může Major Briggs pokračovat v nastoleném trendu mysteriozního duchu. Mimozemšťani, sny... vše je možné. Lovestory mezi Jamesem a Donou patří podle mě k tomu slabšímu v Twin Peaks, prostě taková klasická teen pruda. Stejně tak Jamesům přihrátej song mě úplně nebere. Ještě štěstí, že scéna vyústí v další návštěvu Boba, a během okamžiku se z romance opět přesuneme do pořádně husté atmosféry. ()

Frajer42

Spoilery! Tak druhá série se prozatím nese ve velice mysteriózním duchu, kde hlavní roli hrají sny a vize. Mimo to bylo divákům představeno, že Lauřin den trval zřejmě déle, než trvají dny běžných smrtelníků. Stíhala totiž přes den doučovat retardované dítě Hornů, rozvážet jídlo důchodcům, obšťastňovat Bobbyho a po večer stíhala ještě pracovat jako kurva v místním bordelu. V tom bordelu, kde se momentálně značně přiostřuje pobyt Audrey, která vyšetřuje na vlastní pěst, aby oslnila agenta Coopera a mohla s ním následně za odměnu kopulovat. Právě sex a partnerské vztahy představují v Twin Peaks velice důležitou roli, která popohání motivace postav. Tak nějak bylo naznačeno, že Lauru zřejmě ubil k smrti vyšinutý Indián, který vstupuje do vizí hned několika postav a kterého zatím není na planetě Zemi možné dohledat. Uvidíme, jaká bude nakonec jeho role v příběhu. Každopádně se seriál vyvíjí moc hezky. ()