Laura's Secret Diary (S02E04) (epizoda) (neoficiální název)

Drama / Mysteriózní

USA, 1990, 47 min

Komentáře uživatelů k epizodě (2)

  • Frajer42
    ***

    Spoilery! Docela by mě zajímalo, co bere za drogy ten floutek ve zdejších komentářích, který nemá pocit, že by konkrétně v této epizodě nebyl "vyplňkový děj". Kvalita bohužel trošku zakolísala, protože se tato epizoda točí z větší části kolem nepříliš zajímavého vývoje vztahu mezi Lucy a Andym. Bohužel jsem se trošku obával, že přesně k tomuto seriál sklouzne. První série měla 8 dílů. Druhá jich má hned 22, tudíž přímo vybízí k tomu, aby se určité kvantum času využilo pro vatové pasáže, které mají jeden jediný potenciál, a to pokoušet se unudit diváky k smrti. Snad se jednalo o ojedinělý výkyv a nebudou se další díly točit kolem vývoje vztahů mezi partnery namísto podstatně zajímavějších a z hlediska děje klíčovějších záležitostí. Schválně by mě zajímalo, jestli se zbytečná postava Dick ještě v budoucnu nějakým způsobem přisere do děje, nebo se jednalo o naprosto zbytečnou postavičku s příhodným jménem. Alespoň, že žluťásek v závěru díl trošku přikořenil.(18.5.2019)

  • SpaceOdyseus
    ****

    Strasne me bavi, ze v zadem dilu neni nejaky epizodni vyplnkovy dej, ktery by nemel co docineni s hlavnim pripadem. Vse do sebe drive nebo pozdeji zapada (prozatim).(26.7.2017)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace