fabecc1222

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Tak linka s Audrey a jejím vyšetřováním vyřešena. Někdo to odskákal víc, někdo si ještě na spravedlnost musí počkat... Tady v těchto pár dílech se hlavní vyšetřovací tým jakoby odkloní od Laury, a iniciativu zde přebírá amatérské duo (trojice) Maddy - Donna - James. Scény s Haroldem jsou to klasické Twin Peaks, kdy je to hodně o emocích a charakterech postav. Harold se svojí slabostí pro orchideje, no nelze ho nelitovat... je to prostě osamělá duše. ()

Frajer42

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Spoilery! Prozatím bezkonkurenčně nejlepší epizoda druhé série. Děj konečně zase o kousek poskočil. I v tomto dílu došlo na trošku těch podivností. Jednoočko nabralo v nemocnici z tamější luxusní stravy zřejmě nějakou nadpozemskou sílu. Lze předpokládat, že se tahle linka bude ještě někam hezky vyvíjet. Nejmenší chybu neměl závěr. Ať už se jednalo o svedení orchidejáře alergického na vzduch za účelem jeho okradení o významný předmět v rámci vyšetřování kurvy Laury, nebo o luxusní tajnou záchrannou akci fešandy Audrey. Vynikající závěr, který spolehlivě navnadí na další díl. ()

Mitin

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Ten konec, dohromady s následujícím začátkem dalšího dílu, byla jedna z nejemotivnějších scén, co jsem kdy viděl. Nemůžu věřit, že jsem teprve v 5. díle a tomu, jak už je laťka nastavená vysoko. ()