fabecc1222

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Po veledůležitém mezníku z minulého dílu se už tentokráte nepokračuje v odhalování vraha (aspoň že strany diváka), ale čeká se na jeho dopadení. Tenhle díl je Bobova velká show. Jedna znepokojivá scéna střídá druhou. Zabije Bob Donnu s Jamesem???... Zabije Coopera golfovou holí???.... K tomu je tu další z ikonických tanečků - máte se smát, nebo brečet nad Lelandovým osudem, který už vůbec neovládá své tělo? Cooper už je viditelně na správné stopě, a závěr může odstartovat velké finále první části 2. řady (ačkoliv já to beru furt jako první řadu). ()

fisus

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Projíždím tenhle seriál už potřetí v životě a poprvé po nějakých 12-ti letech.Zatím jsem každému dílu dal plné hodnocení, a to ne bezmyšlenkovitě. Každý díl je pro mě pecka a i když vím, jak tahle série dopadne, stejně se těším na další díly. ()

Frajer42

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Spoilery! Seriál teď dostal zcela nový rozměr, když už diváci dobře vědí, kdo za vraždami stojí. Stále však zůstává rozlousknout tajemství, v kom byl Bob, při vraždě Laury. Nemyslím si, že by byl tehdy v Lelandovi. A potom tu je ještě mnohem zajímavější otázka. Kdo je to vlastně Bob? Po minulé bombě nechal Lynch diváky tentokrát lehce vydechnout. Do vazby se konečně dostal Horne, i když s velkou pravděpodobností byl obviněn z té obrovské hromady jeho prohřešků trošku ironicky za něco, co zrovna výjimečně neměl na svědomí. Opět nechyběl luxusní závěr, který určitě připravil půdu pro další luxusní epizodu. ()