Frajer42

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Spoilery! Tak jsem to s tím zdravým postupem proti proudu genderové a rasové vyváženosti trošku zakřikl. Po opičce tento seriál navštívila i žena s penisem, takže sestavu máme kompletní a mohu seriál zařadit po bok těch, které také splňují přísné vstupní podmínky kladené současnou pseudo anti xenofobní společností. Co se týče tohoto dílu, tak byl rozhodně z hlediska děje a nových událostí o něco chudší, než bývá zvykem. Spíše se táhne na té vtipnější lince a prostor dostávají ty zbytečnější události a postavy (soupeření o záletnici Lucy, svatba). Obě události byly ovšem tentokrát vcelku vtipně pojaté, takže mě nijak zásadně neiritovaly. Ze soudku toho zajímavého došlo snad jen k nakousnutí indiánské legendy a prezentaci moci železné Catherine, která určitě ještě všem hodlá vytřít zrak. ()

Doomcourier

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Ze začátku to vypadalo, že epizodu potáhne ta stará indiánská legenda, ale bohužel se tak nestalo. Místo toho jsme dostali docela nedůležitou a vycpávkovovou svatbu. Musím zas na druhou stranu přiznat, že cliiffhanger na konci epizody byl povedený. ()

fabecc1222

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Jasnou hvězdou tohoto dílu je Duchovny a jeho Denis(e). Jako čistý heterák prostě říkám, že Duchovny je tu k sežrání :D. Jinak se dostáváme do bodu, kdy se spíše tak paběrkuje na místě, a čeká se na šachové tahy :). Řeší se tak výhradně všemožné vedlejší linky, a do finále se tak blíží dějová linka s drogami. Tenhle díl patří určitě k těm nejvtipnějším v rámci seriálu, ale určitě to není na plný počet, jelikož dějově je to spíš výplňovka. ()