Checkmate (S02E13) (epizoda) (neoficiální název)

Drama / Mysteriózní

USA, 1991, 46 min

Komentáře uživatelů k epizodě (2)

Spoilery! Už tam těch šílenců začíná být trošku moc. Další do klubu se přidal byznysmen Horne. Shodou okolností jsem včera dokoukal Hru o Trůny a dnes zazněla k mému potěšení památná hláška "things we do for love". Takže odtud vichry zimy vanou! Strašně mě sere ta dějová linka, kde si Sherry hraje na vychovatelku postiha Lea a strašně mě sere linka s Jamesem, protože mě obecně sere James. Naštěstí obě tyto linky skončily velmi zajímavě a mohlo by se snad konečně i na těchto frontách něco zajímavého začít dít. Cooper je stále úžasný a nezáleží ani moc na tom, zda je členem FBI, nebo pouze pobočníkem šerifa. Zhruba celá první polovina byla hra na nudu, ale závěr dílu byl opravdu luxusní. Ať už se jednalo o léčku pro záchranu Coopera, nebo o naprosto skvostný závěr, kde se otevřelo pro příští epizodu hned několik luxusních záhad. Moc se mi líbí, že v nadcházejících dílech opravdu netuším, co mohu čekat. Lepší tři kousky.(23.5.2019)

O něco lepší, než předchozí díl, ale důležité je, že se teda definitivně uzavřela ta linka okolo drog, a konečně se můžeme vrátit k tomu důležitému, tedy Vigvavům. Cooper je v těhlech pár dílech, od odhalení vraha Laury dost upozadněnej, takže to musí zachraňovat Nadine se svojí supersílou, kterou tentokráte dost podcení Hank, a Nadine mu ukáže pravou ženskou sílu. Šibalský trik Denise na záchranu Coopera jen ukazuje, že Duchovny se vážně dost možná měl narodit jako ženská :)(19.3.2021)