fabecc1222

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Tak Windom se i v tomto díle překonal, a vytáhl další ze série geniálních převleků. Za mě musím říct, že potkat něco takového, tak bych zůstal totálně odvařený, stejně jako chudák Major. Jak je vidět, tak lesy s Douglasovými jedlemi ukrývají mnoho tajemství, a i taková procházka v uniformě se dokáže pěkně zvrhnout. Poprvé se také konečně dostáváme blíže k onomu Černému vigvamu. Blíží se finále, a Bob se fyzicky vrací zpět na scénu. Celá záhada okolo tajemného místa se sice nijak nevysvětluje, ba naopak, spíš další otázky stále přibývají ,ale už teď musí být každému jasné, že se schyluje k něčemu opravdu velkému. Líbilo se mi také propojení mezi FBI Cooperem, a podnikatelským "Coopere" v podobě toho, že oba někoho ztratili, a do obou se zamilovala stejná dívka. ()

Frajer42

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Spoilery! Lehce mě začíná iritovat, že se z toho všeho pomaličku stává love story. Respektive love story už se z toho stala dávno. Bohužel do tohoto kolotoče spadl i můj oblíbený Cooper, a tak už je oblíbený méně. Láska mu zatemnila zdravý rozum, a to bohužel v momentu, kdy se obávám, že právě jeho zdravý rozum může jako jediný zachránit život 4 sličným slečnám. Naopak Windom Earle se mi zamlouvá díl od dílu víc. Opravdu luxusně napsaný a skvěle zahraný psychopat. Ten se Lynchovi více než povedl. Jinak je to díl plný překvapení. Náruživá Audrey byla v mých očích poslední slečnou, u které bych předpokládal panenství. Uvidíme, co hezkého Lynch vymyslel v závěru a zda to celé nebude jen nějaká zamilovaná fraška. Lepší tři kousky. ()