Majstrovstvo nezmyselných dialógov točených pre radosť v nostalgickom pomrkávaní na diváka, ale samozrejme aj pod kožu prenikajúci surrealizmus s podmanivými obrazmi a temnými filtrami. Kyle MacLachnan spraví dvakrát rovnaké nevinné gesto, no vyznie rôzne. Lynchovi to ide aj pred kamerou, Gordona Colea si ušil na telo a užíva si ho plnými dúškami.(15.7.2017)

Hovorte si co chcete, ale tie scenky v tejto casti su a budu legendarne... :) Neviem nne to zatial pripomina akoby kazdy diel bol o niecom inom, raz je to umelecky zazitok, inokedy zase komedia (ako tato cast).....atd...... A co sa tyka toho co ma tahalo v 1-2 serii tak to je pritomne aj tu, uz sa neviem dockat ako to bude dalej a neviem absolutne vobec nijak predvidat co bude dalej.... v tomto bol Lynch (aj s tou jeho partou) vzdy genius... A urcite je to vyhradne material pre skalnych fandov TP a myslenia ako ma Lynch, lebo neviem si predstavit niekoho nezainteresovaneho aby sa na toto dokazal pozerat, absolutne by nechapal vobec nicovite nic :)(27.5.2017)

První dvě epizody jsem si říkal, že Lynch servíruje až moc málo Coopera. Ale to, co s jeho postavou momentálně předvádí je utrpení. Třetí série je zatím Fire, walk with me na druhou. Soap opera ustoupila někam do pozadí a už ani ten Gordon Cole není to, co býval. Jsem opravdu zvědavý, jakým směrem tohle povede. EDIT: Ani po nějaké době nedokážu poslední dvě epizody dostat z hlavy. Zvyšuju na pět. Cringe Cooper mi sice pořád trošku vadí, ale když se odprostím od původní série a nechám si do života vstoupit Michaela Ceru v roli Wallyho Brennana v roli Wallyho Branda v roli Marlona Branda, svět je hned "both strange and wonderful."(23.5.2017)

Nemůžu si pomoct, ale bavím se královsky. Dokonce David Duchovny se nám vrátil v jeho nejslavnější roli (;-)) Denise. Lynch nikam nespěchá a každá scéna napíná k prasknutí. Ta kombinace surrealistické lynčoviny a blbečků z policejní stanice Twin Peaks je neskutečně zábavná. Akorát si říkám, že přátelé a rodina Doughieho bere jeho výstřední chování celkem v pohodě.(22.6.2017)

V prvom rade uznávam, že Gordon Cole má veľmi peknú kolegyňu z F. B. I. Tamaru Preston, a to je nové pozitívum, prečo som nadšený z nového mestečka Twin Peaks. Inak, ak by to niekoho zaujímalo, volá sa Chrysta Bell. Ohľadom štvrtej epizódky, tá mi prišla až moc nezáživná, v ktorej som mal možnosť vidieť „starých - známych” , čo celkom oživí pocity nostalgických časov. Síce tá herečka sa preslávila jedným pozoruhodným filmom Davida Lyncha... Bodaj by opäť pridali na plyne, vidieť Bobbyho Briggsa po dlhých rokoch, je strašne zvláštny pocit ! Vôbec taký nezvyčajný návrat, je sám o sebe - prazvláštny ! Som netrpezlivý, už aby boli ďalšie epizódy !(26.5.2017)