classic

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Čo ma momentálne najviac teší na modernom Mestečku ? V prvom rade dve, ( tri ) nové postavy + staro - nová, ktorá dostáva viac priestoru pred kamerami. Nie je to samozrejme nič nezvyčajné, keď vymenujem atraktívne herečky Naomi Watts a Lauru Dern, pričom obidve dobre poznajú OTCA - zakladateľa, p. Lyncha. Prvá šarmantná, SEXY blondínka stelesňuje manželku Dougieho Jonesa, neprebudeného Dalea Coopera, ktorý dostáva dostatočné IMPULZY, aby sa konečne vrátil do normálu, inak mám tu : „dobrého a zlého” Coopera, strašne moc obľubujem jej výnimočné vsuvky do obrazu, ktoré vďaka tomu osviežujú samotnú existenciu seriálu. Druhá blondína hrá postavu Diane, ktorú poznám len zo záznamníku ( Agentov hlas rozprával do diktafóna ... ) agenta Coopera. Už mám jej reálnu tvár, ktorá na úvod ohúri štipľavým slovníkom, ktorý si neberie servítku pred ústa, nadáva ako POHANKA, čo má taktiež svoje plusy ! Doplnok v podobe Gordona Colea, je čerešničkou na torte, naprosto geniálne vnímam každý jeho príspevok do deja. Fenomenálne a múdre. Veď to máte, akoby sa podpísal pod výtvor - slávny režisér Hitchcock, mával pravidelné a miniatúrne camea, Lynch chce taktiež prispievať do štylizácie, a má to význam. Postrehol som technológiu, ako je SKYPE, čo je niečo na spôsob internetového telefonovania. Len by som chcel poprosiť, aby sa tvorcovia VYHLI najväčšej sociálne sieti !!! „Povedal by som, že INTELIGENCIA ma bude i naďalej sprevádzať, ale so všelijakými prídavkami na relax” . ()

honajz2

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Super epizoda, snad nejlepší hned po Epizodě 1 a 2. Tahle totiž opět měla fakt hutnou atmosféru a děj se dokoncem někam výrazně posunul, takže si nemám na co stěžovat. Navíc je tu hned několik skvělých scén a navíc tu Diane dostala víc prostoru. Takže dávám 5* a jsem hodně zvědavý na Epizodu 8, která mi byla doporučovaná jako jedna z nejlepších a která tu rozdělila diváky na dvě skupiny. A zkusím se na ní podívat co nejdřív. ()

Frajer42

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Doposud rozhodně nejpřízemnější epizoda třetí série, která byla tentokrát věnována převážně zodpovídání otázek a vnesla do děje naznačení některých souvislostí a také lehce napověděla, kterým směrem by se seriál mohl následně ubírat, i když u Lynche si člověk nemůže být nikdy ničím jistý. Také bylo příjemné konečně odhalit onu záhadnou Diane, které se v rámci prvních dvou sérií hodný Dale Cooper se vším svěřoval. Seriál zatím nestrádá ani v humorné rovině. Takový Skype hovor dvou gerontů, či zfetovaný a ztracený geront v lese - to nemělo chybu. [85 %] ()

makakus

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Ten motiv - agent Cooper jako Rainman - už je nesmírně natahovaný a pokud absurdní, tak pro mne až hloupě, trapně a nelogicky. Asi je to záměr, ale proč se ho ani vlastní žena nezeptá - není ti něco? O ostatních ani nemluvě. Pouze motiv "skolení najatého vraha" mě nadchnul, ale to je málo. Jdu proti proudu, sorry, ale pro mne zatím nejslabší díl. ()

fabecc1222

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Tohle je snad první díl, kde mi přišlo že se konečně začínají zodpovídávat nějaké otázky, a postupně se propojují aspoň některé dějové linky. Vypadá to, že se na pár milisekund probudil klasický Cooper (stylově ve svém obleku) a dokázal tak zabránit katastrofě. Ale jinak je to vesměs furt starý Dougie, který si nezúčastněně bloumá světem. Zlej Copper mezitím upevňuje své postavení. Naprosté ztělesnění zla... Pomrknutím je pak wtf skype hovor s vyjíždějící obrazovkou se starým Dr. Haywardem. Člověk si vlastně uvědomí, že tu vůbec není Dona, a že to vlastně vůbec nevadí. ()

• Epizóda je venovaná Warrenovi Frostovi (Dr. Will Hayward), ktorý zomrel 3 mesiace pred premiérou tretej série Twin Peaks. (koba)