• dr.horrible
  ****

  https://youtu.be/zO0tBgYM5Vg(25.8.2019)

 • honajz2
  *****

  To byla dost zvláštní epizoda. Mnoho se tady začne vysvětlovat, děj se posune úplně neskutečně, je tu i několik vtipných scén, několik opravdu mysteriózních scén a několik scén míchá dohromady to tajemné s humorem - a pozor, ono to nějakým záhadným způsobem dohromady ladí a funguje to. Jsem hodně překvapený z toho, že tahle epizoda, ač míchá něco, co prostě nejde pořádně dohromady, fungovala dokonale. Ale co se vůbec divím, už dávno jsem se přesvědčil, že Lynch je jeden z mála režisérů, co je něčeho takového schopný. 5*(30.9.2019)

 • misstake
  **

  Sorry, ale trpělivost asi došla. Na "něco" čekám už cca 9 x 50 = 450 minut... Epizody surrealistické ad absurdum se střídají s dadaisticky infantilně naivními a postavy jako Dougie Jones stejně jako ty staré jsou dnes tak maximálně iritující, nové přehrávající postavy nějak nemají šanci diváka chytit nebo aspoň zaujmout. Děj stále chybí a ani nevím, jestli se mi ještě chce sledovat, jestli se z toho něco vyklube. Nejpřekvapivější pro mě je, že ve světle tohoto dílu, mi přišel i ten minulý "mazací" jako super a nezachrání to ani vraždící trpaslíci ani "i am not your foot". Kde jsou ty časy "sovy nejsou čím se zdají být" nebo když Lynch způsobit husí kůži pětiminutovým záběrem na točící se větrák...(25.8.2017)

 • Frajer42
  ****

  V předchozí epizodě létal Lynch s hlavou v oblacích a cestoval z jedné dimenze do druhé a tentokrát poletujeme výrazně blíže zemi, takže už mě po skončení rozhodně nebolela hlava. Tato epizoda také odkrývá spoustu souvislostí a postupuje o pořádně výrazný krok v ději. Opravu brutálně tajemná série, ale i tady si dokáže David Lynch najít prostor pro trošku té legrace ve spojitosti se zfetovaným důchodcem v lese či obědvajícím tlusťochem. Zkrátka vaří Babicovým stylem, ale na rozdíl od jeho pokrmů vypadá ten Davidův výrazně chutněji. [80 %](4.5.2020)

 • nirvana91
  ****

  Zatiaľ to najlepšie v 3.sérii.(26.1.2018)