• Gianni_B
  *****

  David Lynch ví něco, co my ne.(17.7.2017)

 • honajz2
  ****

  Dneska poněkud slabší epizoda, ve které jsou silné scény (hlavně ten výjev Laury Palmerové), ale obecně je o třídu slabší, než většina ostatních. Rozhodně ale není špatná, opět má tu zvláštní, mysteriózně surrealistickou atmosféru, ale na těch 5* to prostě dneska není. 4*(7.10.2019)

 • classic
  ****

  Keď sa na scéne objaví arogantný, psychopatický HAJZEL - RICHARD HORNE, inak VNUK BENA HORNA, tak som si 100 % istý v tom, že bude robiť neplechu, samé nevyspytateľné aktivity sa tlačia do popredia, tento mladík je plný hnevu, a ja, ako divák, môžem len neveriacky krútiť hlavou, čo je táto postava schopná vykonať, pričom svedomie má potlačené, neštíti sa nikoho a ničoho, ani vlastnej babky, od ktorej chcel prachy, na menší okamih zaváhala, a to sa jej mohlo stať kľudne osudným ! Všímal som si, že všetci boli akosi horliví, najmä „mladomanželský pár” Janey - E a Dougie Jonesovci, či trebárs ešte taký Tony Sinclair natlačil lotériovým bratom Mitchumovcom neskutočné kaleráby do hlavy, a oni pakovia to zhltli aj s navijakom. Absolútne som si neoddýchol, a dá sa to vôbec pri tomto zvláštnom seriáli, mága Davida Lyncha ? Zavalilo ma násilie, vulgarizmy, sex a veľká nenávisť. Zrejme, až pri záverečných titulkoch, som si následne a vytúžene, konečne vychutnal vystúpenie speváčky Rebekah Del Rio v The Big Bang BARE, s extrémne kvalitne odspievanou piesňou “NO STARS” , čiže po veľmi výbornej, ale za to vyčerpávajúcej desiatej epizóde ( a to nielen z dôvodu horúčav ), pociťujem akúsi úľavu, pretože mi tvorcovia, na čele s Davidom Lynchom, dali pekne zabrať, ale na margo toho : „Aspoň napísal túto citovanú pieseň” ...(21.7.2017)

 • bartias
  ****

  7/10(27.7.2017)

 • Frajer42
  ****

  Kromě naprosto příšerného závěrečného 5minutového pěveckého vystoupení zpěvačky s extrémně nepříjemným hlasem, u kterého se mi po minutě podařilo usnout, které bylo zároveň první příšernou písní v celém seriálu, tato událostmi napráskaná epizoda neměla větší chybu. Děj se znovu posunul o mílové kroky kupředu a několik postav bylo vykresleno mnohem více než doposud. Už začíná být ze seriálu cítit, že se přehoupl za svoji polovinu. Znovu nechyběla ani troška toho humoru. Nejkouzelnější bylo znásilnění Coopera nadrženou Naomi Watts, které jeho nové tělo vyhovuje mnohem více, než obtloustlý Dougie a přestává jí překážet i to, že se z jejího milého stal nejtěžší případ auťáka. Dějová linka s Robertem Knepperem mě také velmi baví a jeho obsazení byl skvělý tah, ta role je pro něj přímo stvořená. [85 %](4.5.2020)