poster

Zásah z pekla

 • USA

  Hellbound

 • Slovensko

  Zásah z pekla

Akční / Thriller / Horor / Fantasy

USA, 1994, 95 min

Režie:

Aaron Norris

Kamera:

João Fernandes

Producenti:

Anthony Ridio

Scénografie:

Kuli Sander

Kostýmy:

Rona Doron
(další profese)
 • destroy83
  ***

  Chuck Norris tentokrát v atypické roli bojovníka proti temným silám pekla a není to vůbec špatné. Převážná část snímku se odehrává v Izraeli, kam zavede vyšetřování dva chicagské policisty Shattera (Noriss) a Jacksona. I když mají od místních úřadů jakékoliv pátrání zakázáno, nebyl by to Chuck, kdyby se do případu i přes zákaz nepustil. Postupně odhalují skutečnosti o mytické osobě Prosatana a jeho mocném žezle, kvůli kterému rapidně roste počet vražd. Celý snímek je pojat spíše jako akční dílko, takže se divák dočká pověstných kopaček a řady bitek, tentokrát i proti nadpřirozeným bytostem. Hlavní záporák je ztvárněn celkem příjemně, zato vraždy by si si zasloužily krvavější zpracování a některé odlehčující vtípky příliš nepůsobí. Výsledný dojem je průměrný akčňák, lehce říznutý hororem, který vůbec neurazí. Mě se líbilo na tři hvězdy.(3.6.2009)

 • +sfinx+
  odpad!

  Pro někoho to může být "klasika" nebo "kult". Zajisté - každá blbost si najde své uctívače a kult se dá udělat z čehokoliv. Co ale u Čakýho zbude, když si odmyslíme ty kulty? Zbude jen úžas nad tím, jak hluboko mohou filmaři klesnout a co všechno někteří diváci skousnou. Děj ubohý, dialogy stupidní, závěr směšný a souboje komické.(6.5.2016)

 • blackJag
  **

  Jeden z posledních slušnějších B-filmů s Norrisem v hlavní roli? Asi už to tak bude. Chuck si tady s "Whoopi Goldberg" projdou jeruzalémské památky, utrousí něco málo trapných hlášek, opět (a znovu nepochopitelně) okouzlí děvečku Wilsonovou, nakopou satanova přisluhovače do koulí a jen tak mimochodem zachrání svět. Taková [Čakova] klasika :-) 45%(2.1.2015)

 • Hamar
  **

  Služebník Satanův Prosatanos udělá hloupou začátečnickou chybu, že proti sobě popudí samotného Chucka Norrise. Myslím, že i archanděl Gabriel by byl pro něj hratelnějším soupeřem. A tak pak už jen, víceménně, celý film tahá za kratší konec až do hořkého finále. Chuck následovaným vtipálkovským černošským vodníkem, jeho parťákem, mu v závěrečné scéně pěkně nakope prdel. Pekelník po pár kopačkách vždy zbaběle zmizí, aby na závěr okusil svou vlastní meducínu a byl propíchnutý ďábelským žezlem. Chuck se pak ještě naposledy zazubí na svou kamarádku z Walker Texas Ranger a vydá se za dalším dobrodružstvím.(2.1.2015)

 • corpsy
  ***

  Akčný horor s Chuckom Norrisom? Lákavá ponuka ( ešte by som chcel vidieť POSLEDNÚ NOC so Seagalom ). A povedal by som, že nie na zahodenie. Síce neoriginálne a nie veľmi kvalitné, ale svojím spôsobom je toto béčko zábavné. Hlavný záporák má tiež niečo do seba, ´´dizajnovo´´ je celkom vydarený. Určite by som tento film neodsudzoval.(14.10.2010)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace