Pařba

Large

Komedie

Velká Británie, 2001, 80 min

• Pilda17

Opravdu trapná komedie bez originálního nápadu.. 2/10 = 20%(8.3.2011)

• Slarque

Jak dokazuje tato po všech stránkách nezvládnutá slátanina, ne každá britská nezávislá komedie stojí za koukání.(24.7.2004)

• Chrustyn

Maximálně trapná a nevtipná komedie, která se snaží rozesmát nudnými fórky a zhuleným psem.(3.4.2009)

• Smileface

Řek bych že jde o průměr na scéně teenagerských komedií.Jednou nebo 2x jsem se zasmál,což taky odpovídá.Mírné osvěžení je pouze to,že se nyní jedná o Britský a ne Americký snímek.(11.7.2004)

• slaba31

Tato komedie je slaby prumer ale mam na ni osobni nejlepsi vzpominky...no a ten sjetej pes a hlasky me dostavaj na kolena :D Je to proste poradna parba!!(9.1.2011)

Za toho psa(11.7.2004)

• gombarix

Pokud se na to budete dívat dostatečně zkalení a zhulení v rámci nějaké svojí pařby, pravděpodobně se budete uspokojivě bavit (vlastní zkušenost). Mějte ale na paměti, že se jedná o nejhlubší dno, jakého jsem byl zatím v rámci britské komediografie svědkem (viděno podruhé zastřízliva).(23.1.2008)

• Squib

Ubohost. Ani zbla náznaku nějakého humoru. Dobré možná tak na ukrácení noci nespavosti a i tak jsem s touto hovadinou měla docela výrazný potíže...(11.7.2004)