poster

Prezidentův syn

 • USA

  First Kid

 • Slovensko

  Prezidentov syn

Rodinný / Komedie

USA, 1996, 101 min

 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby USA $26,491,793Tržby Celosvetovo $-(24.4.2009)

 • woody
  odpad!

  JohnnyD - kurva jó! Jenom proto, že čekám nenáročnou komedii nemusím dostat pitvořícího se černocha, "originální zápletku" a neskutečně klišovitý děj. Malý prezidentský synek nesnáší zazobanej život v Bílém domě, kamarádi ho šikanují, je zabouchnutý do protivný holky a takový ty kraviny. No a sokem v životě i v lásce nejsou islámští fundamentalisti, ale bloňďáček Ty Bryan (na toho namachrovaného floutka jsem byl alergický už v Kutilu Timovi). A jak myslíte, že to dopadne? Sinbad zahyne při výbuchu bomby a holka se na prezidentskýho vyprdne a odejde raději s blonďákem. A prezidentskýmu rupne v bedně a řekne fotříkovi aby vyhodil celou školu do luftu... Ale kdeže. Happy end bude... No kravina. Raději bych na ně poslal FLJ. Spíše LFJ. A nebo ne - JLF bude stačit...(8.7.2006)

 • JohnnyD
  ***

  woody - kurva odpad? No nič, ja som sa bavil dobre. Sinbad je fakt geniálny a svoju rolu si kráľovky užíva. Čakal som, že tento film bude typický disneyovský sranec plný detinského humoru, ale nie! Ten tu nie je, ale miesto neho sú tu chytré dialógy a inteligentný humor. No to som trošku prehnal :), ale aj tak to nie je infantilná ptákovina! Ako som povedal, Sinbad je skvelý a môže sa oprieť o dobrý scenár, ktorý ho podporuje v jeho talente. Dej je plný klišé, ale sme u Disneyho, tak to sa dalo čakať (pre nevedomých - TO SA DALO ČAKAŤ!). celkovo som nadmieru spokojný a rád si to ešte niekedy pozriem. Proste príjemná, nenáročná, klasická, klišovitá disneyho komédia. PS: čo ste čakali? Life of Brian? pf...(15.4.2006)

 • Davies182
  **

  Na tuto komedii jsem se rozpoměl díky vypisování šeku v krásném starém romantickém filmu :-). Posléze mi na mysli vytanul zmrzlinový kyblík a počítač Mackintosh, které v této komedii taktéž sehrály roli... Jako malému se mi to líbilo a celkem si film i pamatuji; taková lehce podprůměrná komedie (kritický objektivní pohled).(28.6.2009)

 • Pohrobek
  *

  Vedle toho, že se jedná o nanejvýš vyčerpané a ztrapněné téma, tak si můžeme o všech obvyklých "přednostech" těhle "chlapecko-akčních" komediích, tedy o byť jen náznacích slušné situační komiky, slovního vtipu nebo "dětské akčnosti" pouze nechat zdát.(17.4.2005)

 • Sinbad