Zelená vajíčka se šunkou

• USA Green Eggs and Ham

Série(2) / Epizody(23)

Protikladní hrdinové Guy a Sam se vydají zachránit ohrožené zvířátko. Zjistí přitom, jak důležitá je naděje a přátelství, a okusí jednu delikatesní pochoutku. (Netflix)

Recenze uživatele Trevor k tomuto seriálu (2)

Zelená vajíčka se šunkou (2019)

Animovaný seriál patrí rozhodne k tým, ktoré môžete svojim deťom pustiť bez obavy z LGBT či inej propagandy. Je to seriál plný humoru, putovania a najmä zelených vajec a šunky. A rovnako tak plný prekvapení. Naozaj sa v celej sérii neobjavilo nič, čo by iba trochu zaváňala akoukoľvek formou nátlaka či vtláčania vlastných ideí a bol to výborný seriál, určený však najmä pre detského diváka, ktorý však osloví aj o čosi staršiu generáciu najmä v predvianočnom čase. Ja som si to pozrel najmä kvôli výbornej animácii a Samovi Samovi, ktorý bol Sám Semom :-D. Ústredná dvojica postáv sa výborne dopĺňala a dokázala ma upútať natoľko, aby som si seriál pozrel celý. Zabaví však najmä deti, ktorým je určený. ()

Myšák (2019) (S01E07)

Strážnik vo väznici pri naháňaní Sama a Guya má na chvíľu zapravenú kravatu, napriek tomu že mu z nej "kuřorafa" tesne predtým polovicu odhryzne. V ďalšom zábere mu už odhryznutá kravata spod uniformy trčí a povieva pri tom, ako Guya a Sama naháňa. ()