Už to vypadá, že oba starší pánové, kteří řízením osudu sdílejí v idylické vesničce společnou střechu nad hlavou, si na sebe zvykli a mohou vedle sebe docela dobře existovat. Ale všeho do času. Tentokrát je to žena, která vnese rozruch a téměř rozvrat do poklidného staromládeneckého soužití. Je to pohledná sousedka v nejlepším věku, plná života, kterou uvidíte v podání Jiřiny Bohdalové. Není divu, že rozjitří city obou mužů a probudí v nich touhy už napůl zapomenuté... (Česká televize)

topi

Plivanec rozhořčeného Jiřího Sováka směrem k Josefu Kemrovi mě pokaždé dokonale rozesměje :D Tahle dvojka je fakt bezvadně obsazená, navíc zahraná takovým způsobem, že nelze najít slabší scénku. Bomba! ()

topi80

Pokud jde o nápadníky, nemá rozvedená žena v Třešňové zrovna moc bohatý výběr, a tak s radostí přivítá i zájem dvou postarších pánů, z nichž jeden v baráku všechno opraví a druhý si s elegancí pražského šviháka s rádiovkou dokáže vždy a všude zjednat pořádek. Zato oba pánové přistupují k této příležitosti s plným nasazením. Zato pražská rodina se nestačí divit, jak děda pookřál a jak umí žít. ()

javlapippi

"Já bejt císař tak nepiju nic jinýho!" Evžen a Bohouš sa posekajú pre ženskú, nadmerne utrácajú v konzume za nekaždodenné delikatesy (žampánský a želé), zabránia národohospodárskej škode v hydinárni pod správou rómskej menšiny a ukážu potomstvu, že ešte nepatria do starého železa. Asi najvtipnejšia scéna je chystanie sa na randevú. Štyri prošlý sušenky. ()

HellFireFery

První větší rozepře mezi panem Humlem a panem Císařem vznikne klasický kvůli ženské. Naštěstí mají oba dost rozumu, ale i tak není opět nouze o perfektní scénky. Nesmírně oceňuji, že seriál si stále drží svoji úroveň a stále diváka drží v pozornosti a baví ho. ()