Reklama

Reklama

Vidím tě

  • USA I See You (více)
Trailer 1

Životem rodiny Harperových otřese nevěra. Greg (Jon Tenney), hlavní vyšetřovatel únosu dítěte, který vynesl na světlo podobný případ z předchozích let, se snaží najít způsob, jak odpustit své zazobané ženě Jackie (Helen Huntová). Když pocit viny začne narušovat Jackieino duševní zdraví, v jejich domě se objeví nevysvětlitelné zlé síly a jejich synek Connor (Judah Lewis) se ocitne ve smrtelném nebezpečí. Neočekávaná změna úhlu pohledu odhalí ducha z minulosti a děsivá, krutá pravda o přítomnosti zla v domě Harperových konečně vyjde najevo. (HBO Europe)

(více)

Videa (1)

Trailer 1

Recenze (126)

EvilPhoEniX 

všechny recenze uživatele

Snaživý malý Thriller, který na první pohled působí nezáživně, ale od druhé půlky je to slušná zvratovitá a napínavá jízda. Ve městě mizí děti a v detektivově rodině se v baráku začínají dít podivné věci a duchové to naštěstí nejsou. Od druhé půlky film tasí jedno překvapení za druhým a překvapivě to hezky zapadá i funguje. Nečekal jsem téměř nic a dostal slušnou neurážející jednohubku. 7/10. ()

Nevka 

všechny recenze uživatele

"I see you" je vlastně milým thrillerovým překvapením. Samotný film se dá rozdělit do tří žánrově naprosto odlišných pasáží, z nichž nejslabší je ta prostřední. Místy už se docela táhne, což zapříčinil fakt, že se snaží všechno až zbytečně detailně vysvětlit. Tady už má člověk dát 3 hvězdy, ale ono se to naštěstí zase rozjede. Několik překvapivých twistů příběh otočí zase úplně jinam a překvapivě se drží i logiky. Pár menších náhod tu je, ale nejedná se o nic zásadního. Ale dále o tom už asi nebudu mluvit. Pokud máte chuť na atmosférickou jednohubku s výbornou hudbou, pusťte se do toho. S potenciálem se totiž tvůrci vypořádali moc dobře. ()

Reklama

akisha 

všechny recenze uživatele

Mozna nadhodnoceno, ale ne moc. Tenhle film ma vsechno, co si muzete prat. Napeti, extremne znepokojivou hudbu (da vzpomenout na Sinister), ale hlavne pribeh, ktery ubíhá v ne az zas tak proflaklych kolejích a fakt udrží pozornost az do super vygradovanyho konce. Proto se lehce odpustí par much, jako například dost nesympaticky herci, kdy nakonec nejvetsi sympos je ten vysinutec, pak ta prostředni vysvětlovaci vložka mohla byt kratší (vic pracovat s tim, co si divák domysli), a nemuzu nezmínit nejdesivejsi rekvizitu - tvar Helen Hunt. Jako ze ji mam rada jako herečku, tak me tady pohled na ni fakt děsil, co to sakra bylo - jestli stari, tak to teda potes. Komu se líbily filmy jako napr. Darek s Batemanem, The Invitation nebo prvni dve epizody Outsidera, ten bude patrně vrnet blahem. Ale Helen by uz fakt mela presedlat na hraní babiček nebo mumii. ()

Gilmour93 

všechny recenze uživatele

Subtilní thriller s velkým nápadem. Od proklouznutí pod garážovými dveřmi si říkáte, že už nemusíte nic vidět, protože všechno víte, nicméně Randall má v rukávu ještě několik zajímavých překvapení (např. PEZ zásobník na úrovni Kobayashiho porcelánu). A Helen Hunt? O její obličej se zjevně nestaral plastický chirurg, ale nezkušený učeň, který natahuje telecí kůži na tympány. Čím detailnější byl na ni záběr, tím víc jsem nabýval dojmu, že vidím Oldmanova chovatele čuníků z Hannibala. Fujtajxl! Pokud ovšem její obsazení mělo diváka přivést na falešnou hororovou stopu, byl to mistrovský tah.. ()

ricci.s 

všechny recenze uživatele

Niekde sa tento film pokladá za horor, čo je omyl, tu sa jedná o zaujímavý kriminálny thriller. V mestečku miznú deti a detektívovi s rodinnými problémami sa začnú v dome diať podivné veci (ale žiadny duch ani paranormálne sily za to našťastie nenesú zodpovednosť). Rozbeh je trochu pomalý a spočiatku sa to ťahá, no keď sa postupom času začnú odkrývať karty, odrazu film začne baviť, všetko do seba začne zapadať a príde aj na nejaké prekvapenia. Ku koncu je to už celkom napínavá jazda. Znepokojivá hudba potešila (horšie sa už pozeralo na škaredú Huntovú). Ušlo to, ale čakal som viac. ()

Galerie (10)

Reklama

Reklama