Reklama

Reklama

Dokud nás smrt nerozdělí

  • USA The In-Laws (více)
Trailer

Obsahy(1)

Dva nastávající tchánové Steve Tobias (Michael Douglas) a Jerry Peyser (Albert Brooks) se poprvé setkávají na předsvatební oslavě svých ratolestí. Dr. Jerry Peyser má každou činnost naplánovanou tak, aby ze svého života vyloučil stres. Naproti tomu odvážný Steve Tobias pracuje jako agent CIA a jeho denní náplní je vyhýbání se kulkám, kradení tryskáčů a vyjednávání s mezinárodními pašeráky drog. Jeho životní styl příliš neprospívá vztahům s rodinnými příslušníky, ex-manželkou Judy (Candice Bergen) a synem -ženichem Markem (Ryan Reynolds). A nyní narušuje i přípravy na svatbu. Jerrymu začíná být jasné, že pečlivě naplánovaná svatba jeho dcery Melissy (Lindsay Sloane) je ohrožena. Čím více se Jerry zaplétá se Stevem, tím více nabývá na doslovnosti fráze dokud nás smrt nerozdělí. A než Jerry stačí svatbu zrušit, ocitají se jejich děti v nebezpečí a Jerry spolu se Stevem na dobrodružné cestě. Steve stojí před nejtěžším úkolem svého života. Musí zachránit svět a zároveň oženit syna.

Pod režijním vedením Andrewa Fleminga (Švédská trojka, Čarodějky) vznikla svižná akční komedie, ve které nechybí vtip ani napětí. Snímku vévodí hvězdné herecké obsazení v čele s Michaelem Douglasem (Základní instinkt, Traffic: Nadvláda gangů) a Albertem Brooksem (Cena za něžnost, Zakázané ovoce). (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (150)

tron 

všechny recenze uživatele

„Práve zmlátil na záchode človeka! A to ani nehovorím o tom, prečo na ten záchod išiel.“ Skôr 60%, ale srdiečko káže inak. Šesťdesiatročný frajer Michael Douglas rozohráva ako najnamakanejší špión (minimálne Spojených Štátov amerických) vtipnú partiu, v ktorej je mu (takmer) vyrovnaným partnerom režírujúci herec Albert Brooks ako „ufňukaný tučko cez nohy“, ktorého dcéra sa vydáva za Michaelovho syna (talentovaný Ryan Reynolds). Ale kým príde svadba, všeličo sa zomelie, vrátane pôvabného Davida Sucheta ako „homosexuálneho francúzskeho pašeráka“. Šikovný scenár Eda Solomona (Muži v čiernom, ehm) nás nešetrí a okrem nabúchaných pesničiek ponúka zručné akčné scény, solídne triky, vtipné dialógy v čele so suchým Douglasom („Jerry, bojím sa o teba. Nevyzeráš dobre.“) a vydarené situačné scénky (ľadvinka, červené plavky, lietadlo Barbry Streisand). ()

golfista 

všechny recenze uživatele

Docela sranda :) .. Sice nic převratného (nesourodá dvojice), ale pokud přistoupíte na hru, kterou s vámi tvůrci rozjedou (pořádná nadsázka), pak se příjemně pobavíte. Michael Douglas se evidentně vyřádil, Albert Brooks byl jako vždy milý, ale nemůžu si pomoct, nejlepší byl David Suchet. V téhle poloze jsem ho fakt nečekal :) ()

Reklama

Fr 

všechny recenze uživatele

M.Douglas je tajný agent, ale jeho okolí ho považuje za prodavače kopírek. hodně to svádí k srovnání s Pravdivými lži. ovšem zde se tak zběsilá akční jízda nekoná. M.Douglas podává standartní výkon a v paměti mi zůstane hlavně ,,teplej" D.Suchet. úsměvné situace přinášejí hlavně scény, ve kterých se objevuje A.Brooks, jakožto budoucí tchán vtažený do ,,výru" událostí a většinou to funguje. ()

kOCOUR 

všechny recenze uživatele

Našláplá jízda, která svým spádem a ujetostí v mnohém připomíná Miliónový závod. Narozdíl od něj však nemá příliš slabých chvilek a má o pár víc těch velice silných. Působí jako příjmené výletní retro do staré školy páně Zuckera obalené nenucenou nadsázkou a směle si podupává v rytmu jazzu a naprosté pohody. Duo Douglas-Brooks by si zasloužilo vlastní sérii! ()

Djkoma 

všechny recenze uživatele

Michael Douglas prostě umí. Je zábavný a hraje velmi dobře jako v každém svém filmu. K tomu všemu má tentokrát natolik vychytanou postavu, že sedne snad každému, a komu ne, ten má Alberta Brookse, který jako "tichý looser" působí svým způsobem také dost vtipně. Krom pěkných žen je tu třešnička na dortu David Suchet, který dal zapomenout na svou nejslavnější roli detektiva... a představuje úplně jinou polohu, která dost překvapí. Příjemná podívaná na sobotní ráno, která neurazí. ()

Galerie (36)

Zajímavosti (2)

  • Pracovní název filmu byl Til Death Do Us Part. (ČSFD)
  • Začátek filmu byl natáčen v ČR. (I.T.I.S)

Reklama

Reklama