Dokud nás smrt nerozdělí

Kým nás smrť nerozdelí

Pokiaľ nás smrť nerozdelí

Komedie / Akční / Thriller

USA / Německo / Kanada, 2003, 95 min

Takový ten lehký,ale opravdu vtipný humor.Nesourodá dvojce funguje dobře,Douglas si roli vyloženě užívá ;-) škoda že film nejel svižnějším tempem a nebylo v něm víc akce.Brookse sem neznal,v roli usedlého doktůrka,ale vyloženě perlí a hodně pobavil luxusní teplý obchodník se zbraněmi,v podání Davida Sucheta ;-) co se týče humoru vždy byl buď dobrý,nebo slušný,oceňuju že to nesklouzlo k žádným trapnostem,jen je to celé takové divně průměrné,bez většího zásadního momentu,myslel sem na 4* ale ty 3* to vystihnou lépe :-) 60%.(19.7.2011)

Michael Douglas prostě umí. Je zábavný a hraje velmi dobře jako v každém svém filmu. K tomu všemu má tentokrát natolik vychytanou postavu, že sedne snad každému, a komu ne, ten má Alberta Brookse, který jako "tichý looser" působí svým způsobem také dost vtipně. Krom pěkných žen je tu třešnička na dortu David Suchet, který dal zapomenout na svou nejslavnější roli detektiva... a představuje úplně jinou polohu, která dost překvapí. Příjemná podívaná na sobotní ráno, která neurazí.(25.4.2009)

Film má dosť dobrý spád a divák sa tú cca. hodinku a pol nenudí. Niektoré scénky sú po komediálnej stránke veľmi vtipné, ako napr. keď Jerry chce davu zábavychtivých hostí verejne povedať aké je pravé zamestnanie jeho budúceho svata. Tí to berú ako žart a súčasť zábavy zároveň. Naopak, niektoré scénky sú mimoriadne jednoduché až stupídne, ako vystrihnuté z hollywoodskych béčkových akčákov. Príjemným spestrením je účasť Poirota - Davida Sucheta v prekvapivej roli homosexuálneho bossa mafie. Tri body sú na mieste. Filmu dávam 65 %. K tomuto filmu som sa dostal cez jeho soundtrack. Andrew Fleming je veľkým fanúšikom Beatles a Paula Mccartneyho. Konieckoncov ako aj ja. Do filmu dal dve skladby od skupiny Wings a na záver odznie dovtedy nevydaná A love for you, vyradená z albumu Ram, čo som aj patrične kvitoval.(24.9.2014)

Sice sem nevidel puvodni film, takze nemuzu porovnavat, ale tohle je hodne pohodova komedie. Prijemna hudba, vcelku originalni pribeh a dobrej scenar se spoustou fajn hlasek ("tahnou se za nama jako smrad ze sejra"...) a do toho dvojice, ktera perfektne funguje a skvele se doplnuje. Douglas je v roli lehce blazniviho tajnyho agenta presvedcivej a je videt, ze si roli uziva. Trosku mi pripadal jako James Bond v duchodu a Albert Brooks je taky dobrej a v pohode mu uverite, ze je vystrasenej doktor a prave tohle nahrava na spoustu vtipku. Diky tomu, ze ma film jen 90 minut tak nezacne nudit a vtipky se neopakujou. Ja sem se bavil dobre a kde jinde uvidite Hercule Poirota jako teplyho mafiana?(18.3.2005)

Docela slušně zvládnutá komedie, která nesází na nějaké originální nápady (vždyť je to ostatně remake), ale na dobré odvedení klasických žánrových ingrediencí. Kromě báječné dvojice Douglas - Brooks mě nejvíce zaujal přihřátý padouch Davida Sucheta. Úvod s použitím McCartneyho písničky Live and Let Die myslím dává jasně znát, z čeho si tvůrci utahují.(21.7.2005)

• - Začátek filmu byl natáčen v ČR. (I.T.I.S)

• - Pracovní název filmu byl Til Death Do Us Part. (Elwanelyn)