Dokud nás smrt nerozdělí

Kým nás smrť nerozdelí

Pokiaľ nás smrť nerozdelí

Komedie / Akční / Thriller

USA / Německo / Kanada, 2003, 95 min

Skvělá oddychová komedie s poměrně velkou dávkou akce. Sice je to nesmysl, ale pobaví, hlavně díky skvělým hereckým výkonům a to hlavně dua Brooks+Douglas, která je tím nejlepším prvkem celého filmu, a také jim patří celej film, nebýt jich, film by asi tak zábavnej nebyl. Film sice ke konci trošku ztrácí dech, ale stále je to zábavné.(18.4.2009)

• Kubick

Ach jo, co k tomu jen napsat. Myslel jsem, že film, kde hraje v hlavní roli Douglas by mohl být zárukou zajímavé podívané. Navíc, když se jedná o komedii, mohlo by to být opravdu zajímavé. Ale místo toho si musím jen povzdechnout – ach jo. Opravdu jsem na filmu nenašel nic, co by se v něm dalo vyzdvihnout, co by mohlo zaujmout,samé ohrané klišé, bez nápadu a dobrého humoru. Podívejte se na něj tehdy, když se budete opravdu, ale opravdu nudit.. K tomu se snad dá použít.(15.1.2006)

Mlaťte mě,zatracujte mě,linčujte mě,ale mě se tenhle film prostě líbil!! Je to sice film, ve kterém podezírám Douglase že si ho sám pro sebe napsal, ale to ovšem nemění nic na tom ,že je to sranda a místama fážně skvělá,zvlášť v případě kdy na scénu přihází Jean-Pierre alias Hercule Poirot alias David Suchet.. :-)(18.7.2005)

• Martin741

Od rezisera Andrew Fleminga som videl len Carodejky a Cmuchalky, toto bola zas jedna z tych tuctovych- a dost podpriemernych US komedii. Mam rad obcas US humor -taky Agent v Sukni s Lawrence-om sa mi vidi doteraz, len tu zas US styl humoru je Europe vzdialeny na 100 -ky kilometrov. A na poli komedii s tymi trojpismenkovymi organizaciami /tuna konkretne trojpismenkova CIA/ som videl uz aj lepsie filmy. 40 %(13.2.2018)

Špiónske a agentovské filmy na vtipný spôsob tu už boli v mnohých obmenách, takže som rád, že Douglas sa nedal nahovoriť do úplnej trapošiny. Film nemá väčšie ambície, než je drbnutý distribútorský názov a pokiaľ si to dopredu uvedomíte, naozaj by vás dej a celková sranda nemala sklamať. Navyše Douglas si na svojej roli očividne fičí a užíva si ju, čo je len dobre. Navyše k plusu u mňa prispieva aj herecké obsadenie Davida 'Poirot' Sucheta, ktorého som týmto mal prvý krát vidieť bez Herculovského šatu a musím povedať, že chalan je štramák. :) 75%.(5.2.2008)

• - Pracovní název filmu byl Til Death Do Us Part. (Elwanelyn)

• - Začátek filmu byl natáčen v ČR. (I.T.I.S)