Rejseholdet (TV seriál)

Unit 1

Unit One

Krimi / Drama / Akční / Thriller

Dánsko, 2000–2004, 31 h 19 min (Minutáž: 54–78 min)

Jacob Groth

Charlotte Fich, Mads Mikkelsen, Lars Brygmann, Trine Pallesen, Lars Bom, Michael Falch, Benedikte Hansen, Susanne Storm, Ghita Nørby, Niels Olsen, Torbjörn Lindström, Anne Birgitte Lind, Pelle Koppel, Dick Kaysø, Nicolas Bro, Vibeke Hastrup, Lars Mikkelsen, Thure Lindhardt, Jesper Lohmann, Lars Lunøe, Bent Mejding, Thomas Levin, Claus Bue, Anders Nyborg, Mikkel Vadsholt, Mai Brostrøm, Jens Jacob Tychsen, Morten Hauch-Fausbøll, Sarah Boberg, Henrik Prip, Peter Hesse Overgaard, Søren Sætter-Lassen, Bjarne Henriksen, Levino Jensen, Helene Egelund, Johannes Lilleøre, Claus Nissen, Lars Bjarke, Søren Malling, Søren Thomsen, Susse Wold, Henrik Larsen, Ole Lemmeke, Karen-Lise Mynster, Mette Munk Plum, Nicolaj Kopernikus, Nikolaj Lie Kaas, Henning Moritzen, Ole Thestrup, Torben Zeller, Michelle Bjørn-Andersen, Kristian Halken, Robert Reinhold, Rita Angela, Hanne Hedelund, Mille Hoffmeyer Lehfeldt, Morten Lützhøft, Kurt Ravn, Stine Stengade, Jens Zacho Böye, Flemming Enevold, Peter Mygind, Charlotte Sieling, Camilla Bendix, Lars Knutzon, Sonja Richter, Neel Rønholt, Morten Suurballe, Jens Jørn Spottag, Helle Fagralid, Christian Grønvall, Thomas W. Gabrielsson, Puk Scharbau, Ulver Skuli Abildgaard, Frank Thiel, Ole Ernst, Tina Gylling Mortensen, Lars Simonsen, Wencke Barfoed, Hans Henrik Clemensen, Claus Gerving, Hanne Stensgaard, Claes Bang, Stig Hoffmeyer, Benjamin Boe Rasmussen, Jannik Johansen, Henrik Noél Olesen, Charlotte Munck, Gitte Siem Christensen, Birgit Thøt Jensen, Rasmus Haxen, Maria Rich, Laura Drasbæk, Peter Holst, Julie Carlsen, Beate Bille, Zeev Sevik Perl, Helle Ryslinge, Henrik Birch, Max Möller, Ole Boisen, Kim Sønderholm, Linda Elvira, Kjeld Nørgaard, Peter Khouri, Philippe L. Christiansen, Tammi Øst, Mads Riisom, Andreas Jessen, Alexandre Willaume, Christian Hjejle, Christian Mosbæk, Bente Eskesen, Steen Springborg, Karin Rørbech, Anders Peter Bro, Marina Bouras, Kenneth Carmohn, Ruth Brejnholm, Stine Schrøder Jensen, Henrik Weel, Kristian Ibler, Christine la Cour, Annette Katzmann, Mogens Holm, Mogens Rex, Peder Dahlgaard, Ken Vedsegaard, Waage Sandø, Henning Jensen, Anna Arden, Gerard Bidstrup, Hanne Uldal, Marianne Høgsbro, Lykke Sand, Lisbet Lundquist, Henrik Vestergaard, Carsten Kressner, Pauli Ryberg, Martin Hestbæk, Dan Schlosser, Bettina Kenney, Maria Stokholm, Peter Damm-Ottesen, Kasper Wilton, Mads Wille, Hanne Windfeld, Henrik Koefoed, Mette Agnete Horn, Asger Reher, Klaus Bondam, Preben Harris, Lars Oluf Larsen, Joachim Knop, Lasse Baunkilde, Lotte Bergstrøm, Steen Stig Lommer, Berrit Kvorning, Julie Wieth, Henrik Jandorf, Joen Bille, Yüksel Isik, Ulla Henningsen

Komentáře uživatelů k TV seriálu (4)

Chválím výborný casting, který navíc umí skvěle hrát. Plusem bylo i nahlédnutí do jednotlivých postav vyšetrujiciho týmu.(21.2.2018)

Ze začátku jsem byl docela skeptický ohledně tohoto krimi seriálu, ale po pár dílech jsem si zvykl na naběhlý styl a poté už mě to vtáhlo do dění. Seriál umí dobře zacházet s postavami, které se postupně vyvíjí a na žádnou z nich se nezapomíná. Potěšilo mě o něco detailnější prokreslení vyšetřování než je u jiných kriminálek a to, že závěry epizod nám ještě sdělují, co se s pachateli dělo dál (např: na kolik let šli sedět). Hodně mě bavilo vyslýchání podezřelých, při kterých exceloval hlavně Mads Mikkelsen a zajímavé bylo sledovat Larse Brygmanna, jak nahlas líčí svůj "design" místa činu ala "Will Hughes". Prostě seriál s typickými dánskými rysy, který ovšem nabízí i nějaké zábavné dialogy. „Got the time?“ „Quarter past eleven.“ „Right, and you're under arrest.“ ▐ 1. řada 85%, 2. řada 85%▐(23.4.2014)

1.sezóna - 80%, 2.sezóna - 75%, 3.sezóna - 60%,(28.12.2018)

Výborné klasické krimi s propracovanými, sympatickými a uvěřitelnými postavami, přirozenými hereckými výkony a napínavými případy. Líbí se mi, že můžeme opravdu podrobně sledovat postup vyšetřování. Hlavní postavy postupně poznáváme z různých stránek a získáváme vhled i do jejich soukromých životů. Naprostá spokojenost, nemám co vytknout...(9.3.2018)