Critters: A New Binge (TV seriál)

Komedie / Horor / Sci-Fi

USA, 2019, 1 h 18 min (Minutáž: 8–11 min)

Po traileru jsem se bál. Hodně. Critters je pro mě poklad, vyrůstal jsem na něm a i když jsem hodněkrát chtěl sequel tak jsem nakonec říkal že to možná není dobrý nápad. Naneštěstí tohle není další díl, spíše jako, parodie. Příběh o tom že prcat s Crittersákem není dobrý nápad. Nejvíce jsem se bál režiséra. Jeho Zombivears mě totálně nebralo, naneštěstí tohle je zábava. Seriál má 8 dílů a každý díl trvá ani ne 10 minut takže se člověk ani nenudí. Humor je stupidní. A mluvící Critters mi uplně nesedly. Pro mě průměr. Čekal jsem to horší.(8.6.2019)

Good enough.(6.8.2019)

Neskutečně dementní sebeparodie a přesně to, co bych od nových "Krýtrsek" očekával. Zelená krev, koulející se chlupy se zubama, příšerný herecký výkony a samozřejmě nesměl chybět Matrix a Avengers. Bavil jsem se.(10.4.2019)

• korbitch22

Další zničená šance. Potenciál látky Critters v dnešní době a s dnešní technikou je neskutečný, místo toho vznikne internetový seriál jak vystřižený z Disney Channel. Příšerné efekty, příšerní herci, příšerný scénář. Evidentně se to nechtělo brát vážně, ale tohle se vymklo někomu z ruky. Naprosto nesnesitelná sračka. Critters pro děti od 3 do 6 let, ty vole to není snad ani možný. 0%.(22.7.2019)

Svět se asi fakt v kravskou piču obrací, když takový zástup lidí nedokáže poznat proč je tenhle miniseriál tím zdaleka nejlepším co se v brakoidním světě Critters za posledních 30let událo.. Nadhled, popkulturní odkazy, lehkost, nespoutanost, srdcařské fanouškovství.. Pořád nechápačka?Nic?! ... Osobně mě to bavilo dokonce více než první dva filmy, které si drží svůj status nedotknutelnosti jen díky sentimentem pokřiveným vzpomínkám z dětství (nás co jsme na to na začátku devadesátek koukali jako na svatý obrázek)..(19.8.2019)